Wpis z mikrobloga

@szarlejos: szukałem na rentalcars.com i coś tam znalazłem, ale chodzi o kwestię blokady przez nich kwoty na karcie kredytowej..przy pełnym ubezpieczeniu nadal to była kwota 1100€ a nie chcę zwiększać limitu na karcie kredytowej.

wypożyczenie na maks dwa dni, żeby śmignąć na Gibraltar

jaką wypożyczalnię polecasz? jakie miałeś warunki?
@jamesbond007: moze nie w Sewilli, ale w Maladze bralem auto z centauro car (tez jest w Sewilli). Przy pelnym ubezpieczeniu zadnego depozytu nie zostawialem. Wszystko ladnie i sprawnie poszlo.
@jamesbond007: zrobiłem taką misje dokładnie w zeszłym tygodniu we wtorek :) Z sevilli na gibraltar. Brałem w firmie www.dollar.com (okazalo się drugą marką hertza). Zablokowali mi 650 eurosków w sumie na koncie i oddali po zwrocie. Wyszło mnie z ubezpieczeniami jakieś 70 euro. Warto nie brać ubezpieczeń ze stron bo one nie są pełne, lepiej pogadać na miejscu. Jeśli potrzebujesz więcej info to chętnie odpowiem :)
@valotr: nie, benzyna z góry była wzięta tez. Rozliczyłem ja razem z autostradami portugalskimi przy oddaniu. Czytałem opinie na necie i inni tez maja jakieś dziwne pobrania z kart. @jamesbond007 Jeśli będziesz tam brać (bo wszystko inne jest faktycznie git) to pogadaj o tym z jakimś ludziem wcześniej żeby nie było niespodzianek