Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: a na głównej artykuł jak to teraz ludzie będą wychowywać dzieci w grupach, swobodnie powiązanych. i jakie to fajne i nowoczasne. a ja tak sobie pomyślałem, że każda baba chciałaby faceta na własność, gdyby tylko się dało, żadne tam grupy...
na szczęście jest się z czego cieszyć: samotne kobiety nie doświadczają przemocy ekonomicznej, która tak bardzo martwi feministki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MiłosnaDama: hm z obserwacji znajomych którzy są ciągle sami - samotność to w wiekszości nie jest kwestia wyboru - to jest kwestia kiepskich wyborów życiowych i kiepskiej pozycji społecznej/pracy (jeśli chodzi o facetów) i przerośnietych ambicji życiowych (wśród samotnych koleżanek) .

kobiety w Polsce zrobiły się cholernie wybredne. przez to jakie są zaradne i jak dobrze sobie zazwyczaj radzą - chodzi mi oczywiście o te dobrze wykształcone z dobrą pozycją życią
@AnonimoweMirkoWyznania: wiekszosc kobiet nie jest w zwiazku bo nie chce i taka jest prawda. Fajnie tak sie odegrac, ze kobiety sa zle, maja to na co zasluzyly ale one maja #!$%@?. Nawet taka stara panna szybciej znajdzie sobie faceta niz wiekszosc wykopow kobiete
@Piotero1:

wiekszosc kobiet nie jest w zwiazku bo nie chce i taka jest prawda. Fajnie tak sie odegrac, ze kobiety sa zle, maja to na co zasluzyly ale one maja #!$%@?.


Tu się nie zgadzam

Nawet taka stara panna szybciej znajdzie sobie faceta niz wiekszosc wykopow kobiete


Ale tu już tak
@Piotero1: Z prostej przyczyny, to się kobietom nie opłaca. Po co być samą, skoro możesz mieć w zasiegu cucka, będącego emocjonalnym tamponikiem, szoferem i betaproviderem? Oczywiście w tym samym czasie szuka lepszej gałęzi, ale przynajmniej ma profity. To trochę jak ze zmianą pracy. Bierzesz byle co, ale wciąż się rozglądasz za czymś lepszym, a nie zostajesz na lodzie.