Wpis z mikrobloga

Mirek z 2miesięcznym #redminote5 here.. I wiecie co, taki problem? Mam okazję nie dokładając nic kasy zamienić na jakiś telefon do 1600 PLN z CHIN.. I tak szukam na co by zamienić moje fajne Redmi Note 5. I jest dupa.
Moje wymagania to przede wszystkim bateria 4000mha bo lubię mieć luz na bani że telefon mi nie padnie przez cały dzień nawet jak z nudów włącze sobie #netflix przez 5-7h na LTE... I tak mówię kurde #pocophone wezmę bo ma te 4000mha, procek #!$%@? i w ogóle super.. No ale zara zara ten notch który nie daje powiadomień, ten plastik z tyłu?! WTF? Moje RN5 ma metal i powiadomienia piękne się pokazują. No może MI8 falgowca wezmę.. No ale #!$%@? bateria 3400mha i też notch ale w sumie jest screen od display to powiadomienia bedo.. No ale w sumie ten screen on display żre baterię która jest i tak śrenia... No to może Mi Mix 2S... Wygląd super, zero notcha no ale też ta bateria 3400 a kamera przednia i czujniki na dole i ponoć wariują jak się gada bo zbliżeniowy wariuje.... I tak zawsze coś #!$%@?.. I se myślę że gdyby taki #pocophone miał powiadomienia i chociaż ten tył z aleminium to było by OK.. Już przeżyję brak NFC który w sumie by się przydał... I ta se myślę że zostanę na moim RN5 bateria super, wydajność daje radę... Nie szykuje się przypadkiem coś nowego niedługo? Jakaś fajna premiera dobrego fona do 1600 PLN z Chin??? Wołam @Pirzu może coś doradzi bo w sumie po jego recenzjach się tak znięcheciłem do MI8 czy Mix 2S i Poco
#xiaomi #xiaomilepsze #telefony #gorzkiezale #zakupy #zakupyzchin #chinskietelefony #android #bojowkaandroid #mi8 #mimix2s
Pobierz
źródło: comment_xXeKDUVxq4mdV7xETAThuIzXG1Ii21s9.jpg
  • 22
@tadocrostu: musisz przestać patrzeć na mah. Nie tylko pojemność baterii się liczy, choć oczywiście jest ważna, ważny jest screen on time. Mi 8 trzyma długo na baterii, wątpię, żeby był dużo gorszy niż redmi note 5. Mi 8 ma ekran amoled, więc nie wyświetla czarnego koloru (piksele są wyłączone, w przeciwieństwie do IPS), więc siłą rzeczy trzyma dłużej na włączonym ekranie niż zwykły. A oneplus 6 z Chin kosztuje 1650 https://www.pepper.pl/promocje/oneplus-6-w-cenie-1671zl-z-gearbest-450-105721
MI8 i Pocophone nie mają powiadomiec bo ten notch nie pozwala..


@tadocrostu: To nie jest "wina" notcha ponieważ w ustawieniach można go ukryć, a dalej powiadomienia nie są wyświetlane... Dzięki za tipa z tą apką, zaraz to obadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)