Wpis z mikrobloga

Pomóżcie - rozebrałem tablet a teraz nie umiem go złożyć :D

Mam problem z podłączeniem taśmy do płyty głównej. Zazwyczaj jest taki zatrzask który się unosi, wsadza taśmę i zamyka. A tutaj dwie taśmy nie mają tego, tylko jest samo gniazdo. Odłączyłem to po prostu ciągnąc, a teraz nie mogę wcisnąć. Końcówka taśmy jest usztywniona, ale to nic nie daje, siłą wciskanie bez skutku. Można luźno wsunąć, ale ledwo się trzyma, myślę że powinno głębiej wejść. Spotkał ktoś taki przypadek? Jakieś rady? (Nie, wciskanie na siłę ręką, ani kombinerkami nie pomaga)

@naprawalaptopow ?

#naprawalaptopow #elektronika #serwispc #serwisgsm
Pobierz profesorek92 - Pomóżcie - rozebrałem tablet a teraz nie umiem go złożyć :D

Mam pro...
źródło: comment_n3ukGZyBwbmN42NhHA3tLIpfxXmCucEP.jpg
  • 13
@oskar_15: Plastik jest tylko biały, tam nie ma innego miejsca, jest tylko jedno możliwe. To czarne to marker, którym sobie zaznaczałem dla testu ;)

@dktr: gdzie znaleźć taką pęsetę, czego szukać? Jakaś nazwa? Bo to by trzeba kurcze naprawdę mocno chwycić.
@dktr: Nie ma szans, nie wchodzi :/ Moja pęseta za słabo trzyma, a próbowałem też małymi obcążkami - taśma się zagięła, a nie weszło... Pozostało mi chyba tylko odwiedzić jakiś serwis gsm :(