Wpis z mikrobloga

@MamaAndzeja: też tak myślałem 1.5 roku temu kiedy kupowałem iPhone SE, że jak mały to zajebisty, ale już mnie bierze z nim #!$%@?. Ekran jest mały, jest to uciążliwe przy oglądaniu np. Netflixa czy Playera. Dodatkowo bateria jest mega #!$%@? plus już wymieniałem telefon w serwisie bo podczas mrozów -20 stopni sam się wyłączał xDDD a teraz jeszcze #!$%@? mi się telefon bo na nieoryginalnej ładowarce i na iOS 12 mam
czytałem o tym Huawei Honor Play i Pocophone F1 i ja decyduje się na Honor


@cuoco: No i prawidłowo. Ten Pocophone to naprawdę gówniany ekran ma a później się bujaj z serwisem jak ja 3 tygodnie (i to ponoć miałem fart)
@MamaAndzeja: Snapdragon jest super i nie o to chodzi. Największy problem to ekran. Poczytaj sobie co się na tianmie może dziać od razu (ale i niby po czasie się może to zrobić). https://www.wykop.pl/wpis/29382481/tl-dr-#!$%@?-xiaomi-sprawilem-sobie-xiaomi-redmi-no/

Choć to to mało wkurzające moim zdaniem. Popatrz sobie jaki ludzie mają w pocophone backlight bleeding (ale to loteria, kupując w PL dostajesz kiepski egzemplarz to oddajesz i bierzesz drugi, gorzej jak bierze się z Chin).