Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? , jak mnie #!$%@?ą Ci kierowcy co wyprzedzają na trzeciego, pod górkę, podwójnej ciągłej a potem jeszcze Ci sie wciska przed maskę nie patrząc #!$%@? na nic.. No ludzie.. Żebyś Ty jeszcze człowieku miał czym wyprzedzić , a to #opelastra #!$%@? mać. No gościu miek wyobraźni trochę i pamietaj, że nie jesteś sam na drodze.. A potem wielkie zdziwienie mandaty, wypadki bla bla bla.. Tragedia ludzie, tragedia.. #polskiedrogi
  • 4
  • Odpowiedz
@hellfirehe: nie no wiesz, wszystko z umiarem jak to sie mowi. Nie chodzi o to, ze jak masz szybki samochod to masz #!$%@?, ale o to ze w takiej astrze nie ma za duzo mocy, a chlop pcha sie pod gorke wyprzedzac, potem wciska sie przed moją maskę, a ja musze ostrzej hamowac zeby ten mógl sie bezpiecznie schowac, bo z naprzeciwka leci ciężarowka, a za mna tez jest sznur
  • Odpowiedz
@666Mati: ja to najbardziej kisne jak sobie ktoś zaloży że musi wyprzedzić i choćby #!$%@? na #!$%@? stanął to wyprzedza. mam kolo siebie wiadukt na którym wjezdzam na DK86(potem S) no i do tego wiaduktu jest jakieś 1,5km prostej, asfaltowej drogi. siedzi ci gościu na dupsku i siedzi zeby wyprzedzić ale przez 1,2km nie ma warunków, ja mam ~70kmh przy obowiązujących 50, nagle uff jest luka, wyprzedza mnie(do tego niezgrabnie
  • Odpowiedz