Wpis z mikrobloga

#epapierosy
Coś dziwnego się dzieje z moim ego aio, przy vapowaniu czuje jakby metaliczny posmak(nieprzyjemny) , mam wrażenie jakby iskierki metalu leciały mi na język. Ktoś miał podobnie? Zmieniłem grzalke I dalej to samo, już nie mam pomysłu, nie chodzi o bobra bo to umie rozróżnić, to jest co innego, jakby waty w ogóle nie było w grzalce czy coś.. Nie wiem
  • 5
  • Odpowiedz
@thuia: zalewasz grzalke skręcasz,wlewasz liquid czekasz 15 min,ciągniesz ze 3 razy na sucho bez przyciskania i gotowe,napisz czy pomoglo, chociaż jak już przepaliłes grzałki to jeszcze raz nowa musisz kupić
  • Odpowiedz
@thuia: to jest losowe ja na nautilusie 2 miałem grzałkę prawie 2 miesiące i im starsza była tym lepiej smak oddawała xd, a reszta to paliły się po 3-7 dniach niektóre po 2 tygodniach,oni to masowo robią więc wiesz ;p
  • Odpowiedz
@Gainbolicc: nic to nie dało, zalalem sowicie grzalke I czekałem długo i ciągnięcia powietrza bez prądu.. , stary liquids wylalem I wszystko poczyscilem.. I nic dalej to samo, albo mam trefne grzałki albo nie wiem co chociaż pierwsza z pudełka była ok..
  • Odpowiedz