Wpis z mikrobloga

20k za e90/e60 to masz pełen pakiet: zajechana, skręcona, bieda wersja, 5 wlascicieli, wszecobecna ruda i wiele wiele innych. Jak chcesz dobre auto, to trzeba tez dobrze wydac.


@wxx71: Przesadzasz, na mobile.de jest sporo sensownych ofert w tej cenie, to już są dość stare auta jednak. Wiadomo, że trzeba się liczyć z dość dużym przebiegiem, no ale zawsze coś za coś. Dawanie 20k za E46/39 to imo głupota.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: nie przesadzam. Handluje autami w niemczech od 15 lat i wiem co mowie. E90 ma duzo wiernych fanów tak jak i E46 i inne, ale E90 byla mega masowo produkowana i jest ich wiecej. Ludzie wiedza co dobre to tanio nie sprzedadzą. Jak juz ktos sprzedaje, to tylko dlatego, ze ma z tym autem jakis problem ;)
  • Odpowiedz
@wxx71: Dlatego nie wypisałem tych modeli, w dodatku z tego co czytałem to tam jest Steptronic który ma mieszane opinie to raz.

Po drugie do tych wyżej, mam 20k anie #!$%@? 200tys bo widzę że już teksty "HEHEHE KRENCOM CIE SAMOCHODY Z 500 TYS KM? LEPIJ KUP NOWO FABIE ALBO ZITI GOŁ"
  • Odpowiedz
@DubStep_Gun: Jak E46/E39, to celuj w 328i/528i. M52B28, to sprawdzona konstrukcja i o wiele lepiej wykuta przez Bawarczyków, niż M54. Nie ma chyba E46 poliftowych z tym silnikiem, ale zależy w co celujesz. Coupe przed liftem wygląda według mnie lepiej niż polift. Touring tak sobie.

E39 bardzo ciężko znaleźć w dobrym stanie, ale nie jest to niemożliwe. Jest to niesamowity samochód, gdy w dobrym stanie. Nic tylko jeździć.

Osobiście szukałbym
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: lata lecą, auta jezdza, a z racji na to, jakie tutaj sa odleglosci wszedzie, autostrady itd. to ludzie walą niesamowite przebiegi. Nie dziwi mnie 2 letnie Audi czy BMW co ma juz nastukane 150k. Dziwi mnie wiara w tanie okazje z malymi przebiegami. Takiego czegos w niemczech nie ma. Ludzie tutaj to totalne sknery, najbardziej turasy, ktorzy jak maja sprawne auto to jezdza nim do upadlego, az naprawy nie
  • Odpowiedz