Wpis z mikrobloga

@dam_rade: osobiście czuję różnicę w samopoczuciu, na początek starałem się by wyeliminować efekt placebo, teraz jak mam gorsze chwilę to aplikuje sobie kilka kropel i jest mi lepiej ;) Chociaż to może teraz być placebo.
@dam_rade: Nie wiedziałem badań, by CBD dało się przedawkować, chociaż badania na temat tego dopiero raczkują. Raczej stężenia 2.8% nie przyjmiesz zbyt dużo skoro 15% jest normalnie dostępne do kupienia. Chociaż z drugiej strony kiedyś ludzie promowali heroine na kaszel, jednak twierdzę, że nauczyliśmy się trochę na tych błędach. To tak jakbyś miał Amol przedawkować.
@vexevir: Nie widziałem olejku z 2.8% na Internecie. W Polsce z neta zamówisz mocniejsze ale są dosyć drogie. Legalnie. Ja jestem obecnie w NL i była promocja w sklepie. Jeśli masz jakąś gotówkę która masz wydać na totalne glupoty to lepiej zainwestować w coś, co MOŻE (choć nie musi) zmienić życie na lepsze ;)
@vexevir: Aplikuje sobie kilka kropel np. Przed pracą pod dziąsło. I osobiście czuję się lepiej, mam mniejsze problemy z nerwicą, chociaż ta nadal we mnie silna ;) Na hyperreal jest o tym wątek, poszukaj.