Wpis z mikrobloga

Obejrzałem właśnie szota, jak Menelica znowu rzyga. I ten tekst Grubego "ja jej alkoholu nie daje". No ja #!$%@?, czemu Ty tego nie rozumiesz @daniel-zwierzynski że nie musisz jej wlewać do gardła, żeby być winnym stanu, w jakim ta pokraka się znajduje. Robisz swoje strimy w jej mieszkaniu, dajesz im hajs na alko, robisz te kociołki, zapraszasz Pezety i innych meneli, tam ciągle jest dostępny alkohol. I wszystko fundujesz. Co Ty liczysz, że nakupisz alko i Pezet z Garbatym mają go bronić przed Menelicą? Ty serio jesteś #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°) "ja jej nie daje" i #!$%@?, sumienie czyste, a to że matka rzyga i sra pod siebie to nie Twoja wina. "Ona zawsze piła", no i #!$%@?, zamiast jej nie dostarczać alkoholu miesiące temu, spróbować jej przetłumaczyć, że jest alkoholiczką, to #!$%@?, zawsze piła, nie Twoja wina, "mama zeruj piwo to nam stówę wpłacą". Chciałbym kiedyś zobaczyć Twój wyimaginowany świat takim, jakim Ty go widzisz( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie żeby mnie obchodził los Menelicy - to jedna z najwredniejszych, najbardziej toksycznych osób jakie można znaleźć, i mam w nią #!$%@?, ale Twoje zachowanie mnie po prostu #!$%@? całkowicie. Życzę Ci, żeby kiedyś do Ciebie prawda dotarła i żebyś upadł niżej niż matka. Bo nie wierzę w to, co niektórzy mówią - że patrzysz tylko jak donejty wpadają. Ja myślę, że jesteś na tyle #!$%@? i upośledzony, że autentycznie wierzysz w swoje słowa o pomocy rodzinie itp. Prawie każdą swoją wypowiedzią to potwierdzasz, FAS-menie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 10
@Karton12: to wiadomo. Ona juz wgl ledwo zyje a ten debil sie jeszcze śmieje.... Ciekawe co z tym odwykiem w koncu bo mam wrazenie ze grubas w #!$%@? zrobił wszystkich i tego odwyku nie bedzie. Bo z drugiej strony ciezko mi w to uwierzyc ze grubas tak poprostu by sie zgodził na odwyk menelicy przecież przez odwyk straci zrodlo swoich dochodów. Melina jest totalnie #!$%@? od półtorej roku nie maja sie