Wpis z mikrobloga

@Borys125: Dla mnie wersja O'Bira najbardziej melancholijna (ten utwór sam w sobie ma pewną melancholię w tym motywie) i ma dość sporo elementów klasycznego trance dlatego najbardziej mi się podoba. Do tego remixu i oryginału mam spory sentyment, 2008 to był bardzo ciekawy rok dla mnie, początek nowego etapu życia i duuużo przeróżnej muzyki przesłuchałem wówczas od trance przez techno do dnb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Borys125: Ja w muzyce elektronicznej jako ogół siedzę od bardzo dawna, najbardziej mi grało w duszy techno na poczaku, potem tak od 2004 roku miałem romans z trance aż do 2013 kiedy to techno wyszło ze stagnacji i powróciłem do korzeni, zresztą teraz sporo klasyków detroit techno katuje.
  • Odpowiedz
@bergero00: w okolicach 2013 trance sie zrobił słaby, wiec nie dziwie Ci się, że wróciłeś do techno. Tez w tamtych latach mialem przestój z trance. Tak od 2012 do 2014/15. Teraz staram sie być na bieżąco, ale tez czasem odpalam techno lub ściągam jakieś kawałki
  • Odpowiedz
@Borys125: Ja sobię życzę żeby trance powróciło w odpowiedniej formie i na winylach, rok temu kupiłem remaster klasyka trance z 1993 roku Roberta Leinera - Aquaviva na winylu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym żeby trance brzmiało znowu jak album Seven Ways van Dyka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz