Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki #przegryw kolejny raz się przekonuję, że za wasze spier*olenie jest odpowiedzialna tylko wasza psychika. Chada nie jestem, ba nie mam 180cm, za to mam #zakola i braki włosów ( ͡ ͜ʖ ͡) Jednak nie mam w życiu pod górkę z kobietami jak widzę duża część Mirków. Juz kilkakrotnie starałem się pomóc komuś wyjść z przegrywu i wiecie co? Możesz mówić jakieś proste rady, tricki jak stać się lepszym, nawet proponujesz, że pomożesz zamienić parych pierwszych zdań z dziewczyną. Szybko potem kontakt się urywa. Lepiej dalej narzekać na to jaki świat jest niesprawiedliwy i jakie ma się #!$%@? życie zamiast wziąć się za siebie i wykorzystać, że ktoś chce wam pomóc...

Nie polecam, bo mógłbym ten czas lepiej skorzystać.
Podsumowując: w 78,63% problem leży po stronie faceta, 21,37% to rzeczywiście damy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 4
WYJAŚNIATOR: @AnonimoweMirkoWyznania:
CHAD (od Chad Thundercock czyli Czad Zaganiaczogrzmot) a nie Chada od tego słabego rapera beciaku, zresztą żal mi ciebie failed normiku. Sam przyznajesz że jesteś <180 manletem karłem i do tego wyliniałym zakolakowcem a w tej sytuacji nie ma możliwości żebyś jakąkolwiek pociągał. I nie urażaj się ziomuś nie piszę tego złośliwie ale aby cię ostrzec bo jeżeli coś tam wyrywasz to uważaj koleś bo ta sooka leci