Wpis z mikrobloga

@poniedzialkowy_barszczyk: Powiem, że Origins to nawet udana gra. Nie słuchaj tych co to biadolą i z zasady oczerniają każdą grę Ubi. Historia? Wiele dzisiejszych gier nie ma lepszych, ot, taka zwyczajna, która jednak wpisuje się w to co zostało już nakreślone. Zresztą to same początki, więc...

Niemniej, jeśli nie straszny ogromny teren, to polecam. A gdy lubisz historyczne klimaty, to jeszcze lepiej.
  • Odpowiedz
@poniedzialkowy_barszczyk: origins zajaral mnie tak starożytnością /prehistoria że zacząłem i książkę czytać na ten temat i lurkowac po internecie jakieś fakty historyczne z tamtego okresu. Już sobie obeicalem że pojadę na wykopaliska do Turcji xd historia jest ok ale zadania poboczne godne wiedźmina, nie są pisane na odpierdziel tylko często są powiązane i wieloetapowe. Jestem w 25h i nawet połowy mapy nie odkryłem a ta jest duża i wypełniona kontentem. Naprawdę
  • Odpowiedz
@poniedzialkowy_barszczyk: Origins to zupełni inna gra niż poprzednie części bardziej jest podobny do Wiedźmina 3 niż wcześniejszych Assasynów. Mi się osobiście bardzo podobał, nadal lubię usiąść na chwilę, pozwiedzać świat i poczyścić posterunki z żołnierzy:)
  • Odpowiedz