Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie jedna rzecz xD
Po szkole średniej (ładne kilka lat temu) jak chciałeś być Pan z klasą vel Testoviron to zamawiałes sobie majty ck z USA za 200zl i byłeś król ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potem podróby z Chin zalały allegro i noszenie majtow ck stało się wiocha i pospolstwem.

To samo teraz się dzieje z innymi markami. Jak widzę tych pato-smieci albo pseudo gwiazdy yt żyjące za hajs małolatow noszących koszulki, paski, portfele drogich marek to qrva autentycznie wstyd jest kupować cokolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dwudziestoletni, pryszczaty kondom paraduje w dresie nike i polowce Armani, Boss albo Versace, macha przy tym portfelem LV to już bardziej oryginalnie jest kupić t-shirta z biedry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #patostreamy #rakcontent #bekazpodludzi
A.....O - Rozwala mnie jedna rzecz xD 
Po szkole średniej (ładne kilka lat temu) jak...

źródło: comment_9uumLuctTbWxlLA7AXwSgTBmELLxpu05.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@vimikel: jak ja nosiłem te marki to nie było internetu, była Nokia 3310 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A żeby wyruchac pannę to trzeba było z nią chodzić i zdać test z Bravo Girl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AamericanoO: otoz nie czlowieku. Musisz miec naprawde smutne zycie, że boli Cię to w co ktos się ubiera / jak wygląda ( ) Tym razem ja zgadne, zauwazyles ze ten gostek trzymal jednoczesnie za reke jakas dupeczke o ktorej ty moglbys tylko pomarzyc? Widać że człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. Zebys tylko sie nie rozmnazal bo kolejne pokolenie sentymentalnego chamstwa wyrośnie.
  • Odpowiedz