Wpis z mikrobloga

Sposob doboru przeciwnikow w trj grze to jest #!$%@? dramat. Dokladnie wiesz kiedy grasz z bottom bronzevgdzie jestem ja teraz bo zaczalem dopiero a kiedy wpada ci znacznie wyzszy level.
Plus #!$%@? niech mi ktos wyjasni co to sa te karty Plainswalker i jak one dzialaja? Przejmuja caly dmg i maja #!$%@? sustain.

#mtg #mtgarena
  • 8
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: we free playu (albo w innym trybie, mogę się mylić) MM dobiera nie po randze a po sile talii

plainswalkery niekoniecznie przejmują dmg, możesz kazać creature'om atakować w planeswalkera lub w przeciwnika

Planeswalkers enter the battlefield with a set number of loyalty counters, printed in the lower right of the card. A planeswalker can be attacked, like a player, or be dealt damage by an opponent redirecting the damage
  • Odpowiedz
  • 0
@tyrytyty nie moglem atakowac przeciwnika wlasnie. Caly dmg byl automatycznie przekierowywany na ta karte wlasnie ktorej nic nie moglem zrobic plus nie ogarniam jej mechaniki totalnie. Randomowo przyrastajace numery brak statystyk attack defense.

To musial byc bug bo jak boga kocham nie moglem zaatakowac bialego plainswalkera. Strzalki ataku same przechodzily na gnoja.
  • Odpowiedz
  • 0
@tyrytyty teferi hero of dominaria.

Plus nie kupuje tych argumentow o sile talii bo gram basicowa bo dopiero zaczalem grac a ludzie wyjezdzaja mi z legendami na ryj podczas meczu

Ten system musi byc zbugowany bo jeden mecz mam wyrownany a dwa kolejne sa przegrane bo mam jakichs #!$%@? ktorzy wyjezdzaja z calkowicie #!$%@? deckami.

Mecze powinny byc klasyfikowane wg levelu elo. Jak w LoLu
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Teferi to rak, przyzwyczajaj się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nie wiem czy losuje na poziomie tali ale na pewno zmienia się poziom umiejętności, czasami trafisz na ludzi mających wypasione decki a nie potrafiących 4 rund nimi zagrać. Niestety, jeśli nie inwestujesz $$$ to przed tobą sporo gorzkiego farmienia.... tak jak
  • Odpowiedz
@FunkyZeit: ja nie mam nic przeciwko grindowi, i tym co placą. Mam jednak przeciwko temu jak dobierani są przeciwnicy jak powtorzylem wczesniej, powinien dobór odbywać się na zasadzie poziomu ELO a nie systemu sily talii ktory jest #!$%@? i nie dziala jak powinien. Dobrze ze to beta bo jak w finalnej wersji bedzie tak samo to pasuje z graniem.

Nadal nie rozumiem dlaczego nie moglem jebnąć przeciwnika tylko Teferi sciagal
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Dziwne, bo krity automatycznie atakują przeciwnika z tego co pamiętam. Co do dopierania przeciwnika to moim zdaniem tak źle nie jest, na 5 meczy trafia się ewentualnie jeden, w którym przeciwnik faktycznie ma #!$%@? deck. Jednak w closed becie też tak było, czym wyżej się było w rankingu tym więcej jest top decków. Jednak na bronzie i silverze też jest sporo gorszych.
  • Odpowiedz