Wpis z mikrobloga

@michalsedziwoj: To nie jest ani pół mojej wypłaty, ale zajmując się zawodowo zarządzaniem przedsiębiorstwem i podejmując codziennie jakieś decyzje ekonomiczne, cieżko by mi było kupić sobie coś co jest 2-3 razy droższe od porównywalnych rozwiązań bez żadnego uzasadnienia xD
  • Odpowiedz
#!$%@? jacy wy jesteście zakompleksieni myśląc że wszyscy wam zazdroszczą XD jak boga kocham to jest trzeci albo czwarty wpis na mirko tylko DZIŚ o tym z dokładnie taką samą treścią XD to jest smutne


@sublingual: Tak bardzo nie piecze dupa że musisz zabrać "#!$%@?" głos i pokazać wszystkim jak bardzo Cie to nie interesuje "#!$%@?" i nawalisz "XD" jak bardzo Cie to nie rusza i jak Bardzo "#!$%@?" nie zazdrościsz
  • Odpowiedz
@michalsedziwoj: zdumiewajace jest to, ze ludzie ekscytuja sie modelami telefonow.
Prawda jest taka, ze kazdy system jest z grubsza podobny - na kazdym mozna dzwonic, pisac i ogladac internet.
Z roku na rok roznice sa mniejsze.
Najlepszy system telefonow komorkowych do tej pory stworzony, czyli Windows niestety przestal istniec z braku aplikacji do dorabiania uszu, a cala reszta to jeden pies.
Telefon to narzedzie, a przywizaywanie do nich jakiejs szczegolnej wagi
  • Odpowiedz
co zapisywanie sie do fanklubu wiertarek Black and Decker.


@dzikireks: Teoretycznie w dzisiejszych czasach tak jest ze wszystkim, fanboye fur, firm robiących broń, drony, hulajnogi, ciuchy, kawa, herbata, wychodzenie do sklepu po bułki.. wszystko dziś ma swoje fankluby, wysoce sprofesjonalizowane terminy i kręgi wtajemniczenia i powody do lansu. No i walki kogo model lub firma jest lepszy w tym całym fanbojskim gówienku XD tylko sprawa z telefonami jest o tyle śmieszna
  • Odpowiedz
@cozadauny: Nie jestem zwolennikiem rat, to zawsze strata - tylko auta w leasingu dla podatków, ale gdyby się dało całość odliczyć to bym brał od razu. Jeżeli musisz brać kredyt konsumpcyjny to znaczy że jesteś idiotą, bo Cię na to nie stać.
  • Odpowiedz