Wpis z mikrobloga

@meiceimSmetseJ: A wiesz, że normalnie kolczyki w uszach (mężczyźni), tatuaże i inne takie ekscesy są uważane za brak szacunku do własnego ciała i niedojrzałości psychicznej. Osoby takie mają mniejsze szanse w wojsku, policji, straży oraz we wszystkich zawodach, gdzie musisz mieć super wizerunek. Ale nie martw się z wiekiem Ci przejdzie. Moja kuzynka miała kilkanaście kolczyków na twarzy i w pępku. Jak zachorowała i musieli jej je szybko ściągnąć w
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: a jaka? ( ͡ ͜ʖ ͡)

@nophp: bo ze wszystkim da się przesadzić xD Jak ktoś ma jeden kolczyk to nie jest to ani szpetne ani nie dodaje niewiadomo ile do wyglądu, poprostu jest i może być fajne. A do wojska to mało osób się teraz wybiera a jak się na to decydują to wiedzą czego unikać imo ;-))
  • Odpowiedz
@meiceimSmetseJ: Mało osób się wybiera, ale znów jest komisja wojskowa i dostać czasem kat. D, czy E za kolczyk, czy tatuaż to śmiech. A byli tacy, gdy ja byłem na komisji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż tu nie chodzi też o samo wojsko. Życie czasem Cię pchnie w taką stronę, że nigdy nie myślisz, że tam trafisz. No jedynie, że dana osoba chce pracować na budowie
  • Odpowiedz