Wpis z mikrobloga

Hej wykopki, leciał ktoś ostatnio lot Ryanair po tych dziwnych zmiamach zwiazanych z bagazami ? Na stronie i bilecie podają, ze w "bieda pakiecie" jaki wykipilismy mamy tylko jedna sztuke bagazu podrecznego ktora nie moze przekraczac 20x20x35. Aby zabrac druga sztuke trzeba wykupic opcje i wtedy mozna zabrac cos sensownie wiekszego... Na biletach pisza, ze druga sztuka bagazu podrecznego dla osob ktorzy nie korzystaja z uslugi zostanie przwieziona w luku bagazowym... tylko ze na bilecie nie pisze (a pisze o tym gdzies na stronie - ze taka usługa kosztuje 50 ojro) . Nie wiem czy mam teraz zapakowac sie #!$%@? w pokrowiec od telefonu czy moge zabrac normalny bagaz ;D Ma ktos jakies info ? #loty #wakacje #ryanair #wykop
  • 9
@Grzabek: zaufaj mi jestem ekspertem: masz w biedzie dwie sztuki bagażu podręcznego - mały i duży, mały bierzesz ze sobą na pokład - plecak, torba na laptopa, reklamówka z biedronki, a duży - czyli walizka o tych wymiarach kabinowych trafia do łuku bagażowego
@Paracelsus: dzięki ;) Na szczescie juz po locie i powrocie ;) ale bylo dokladnie jak mowisz. Co prawda zdecydowalem sie zabrac tylko plecak, ale zmiescil sie on w kryteria Rejka i wnioslem sobie go na poklad ;)
@Paracelsus: Miarą było "oko" odprawiajacych. Ale jestem w stanie uwierzyc, ze gdyby ktos chcial przegiac palę to by mu kazali mierzyc w tym "stojaczku" czy aby go nie #!$%@?ło z rozmiarem ;) byli tacy co mieli ewidetnie za duze bagaze to tylko dawala im opaske ze idzie do luku