Wpis z mikrobloga

Troche czasu minelo ale robie w koncu podsumowanie. Od razu powiem, ze jezeli szukacie czegos rekreacyjnego z #narkotykizawszespoko to tutaj tego nie znajdziecie. Lacznie wydalem troche ponad 1200zl na #nootropy i wszystko wyglada nastepujaco:

Probowalem:

-fenylopiracetam
-fenibut
-PRL-8-53
-NSI-189
-oxyracetam
-sunifiram
-picamilon
-fasoracetam
-noopept
-adrafinil
-modafinil

Najlepiej dzialaly na mnie:

-fenylopiracetam - bardzo dobrze pomaga sie skoncentrowac, usuwa u mnie bol glowy i nudnosci, pobudza ale bez takiego "roztrzesienia" jak po kawie, dodaje troche pewnosci siebie i wspomaga pamiec krotkotrwala.

-fenibut - Bardzo dobrze dziala na fobie spoleczna, po pierwszym zarzyciu bylem w szoku ze niczym po prostu sie nie przejmowalem, mialem "jasnosc umyslu" i niesamowity boost pewnosci siebie. Po pierwszym zarzyciu efekt byl najlepszy, pozniej tolerka zaczela wzrastac, wiec nie mozna go brac codziennie, tylko robic cykle, np. 3 dni brania i 2 dni przerwy

-modafinil - Byl bardzo drogi, bo za 10 tabletek zaplacilem 100zl, ale w pracy fizyczno-umyslowej pomagal w miare dobrze (choc fenylopiracetam jest tansza opcja i dziala efektywniej)

Najgorzej dzialaly na mnie:
-adrafinil - jest jedynym srodkiem, ktory trafil do tej kategorii, pomimo ze jest prekursorem modafinilu i rozklada sie na niego w watrobie, to doprowadzil do tego ze mialem w nocy jeden z najintensywniejszych atakow paniki w calym zyciu, przez cala noc nie moglem przestac plakac, a o snie moglem tylko pomarzyc.

Nie odczulem zadnego efektu po:

-PRL-8-53
-NSI-189
-oxyracetam
-sunifiram
-picamilon
-noopept

Wnioski? Nie zawsze najdrozsza opcja jest najlepsza, trzeba szukac substancji, ktore najlepiej zapewnia ci porzadane efekty,

WSZYSTKIE NOOTROPY POZA MODAFINILEM I ADRAFINILEM BYLY ZAMAWIANE ZE STRONY SWISSHERBAL
  • 9
@Perminal: PRL z jakiego źródła? Powinien działać normalnie, ciekawy środek. Adrafinil też w zależności od źródła dziwnie działa i mocno ryje wątrobę, czasami pojawiają się właśnie dziwne jazdy z głową, sercem, wątrobą.

Noopept - trzeba czasu żeby zaczął działać, do tego odpowiednia dieta i sen. Ale prawda taka, że co vendor to inaczej to lekko działało. Od jednego działało 10 mg x 3 dziennie, a od innego dopiero 30 mg x