Wpis z mikrobloga

Ej słuchajcie mam problem bo dostaje smsy że jestem jakąś Klaudią Pawlin i wzięłam kredyt a wcale go nie brałam bo mam 15 lat. Wczoraj odebrałam pewien telefon i sie przewinęła taka rozmowa:
-Pani Klaudio niech pani nie ucieka od zapłaty od tego nie da się uciec
-Nie jestem żadną Klaudią, nie mogłam wziąć kredytu bo mam 15 lat
-Pani Klaudio niech sie pani czasem nie przestraszy jak tam do pani wpadnie czasami policja. I sie rozlaczyl. Co mam zrobić, mam telefon na abonament.
#pomocy
V.....l - Ej słuchajcie mam problem bo dostaje smsy że jestem jakąś Klaudią Pawlin i ...

źródło: comment_dLlLsxzu3HFUAPLiyB4cn6rEFUPR8xYx.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 2
@valarr owszem to byłam ja, radzili mi żebym zmieniła numer telefonu więc to zrobiłam, i przeszłam na abonament. Chyba nigdy nie uwolnie sie od tego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Virriel: No to faktycznie masz pecha, jak trafiłaś na kolejny trefny numer xD Ja jakiekolwiek nachalne numery od razu blokuję, potem mogą sobie pisać i dzwonić ile chcą.
  • Odpowiedz
@Virriel miałam podobnie, ale w Orange. Dzwonili do jakiejś Jadwigi xD ja mówiłam, że to nie ja, że pomyłka, później poszłam do Orange i tam mi powiedzieli, że jak chcę zmienić numer to sto ileś złotych, a ja powiedziałam, że już wolę nowy starter za 5 zł. Po prostu odbierałam te ich rozmowy, oczywiście każda z innego numeru i mówiłam że proszę o usunięcie mojego numeru. Każdej osobie (chyba 6) powtarzałam,
  • Odpowiedz
@Virriel Mam to samo w play od 1.5 roku jak przejąłem po kimś numer. Wydzwaniaja i piszą z kancelarii adwokackich itp Konsultant powiedział że oni nic z tym nie mogą zrobić. Po zablokowaniu numeru sytuacja jest coraz rzadsza ale jednak występuje. Dobrze że przypadkiem imię się nie zgadza bo wtedy bym się bardziej denerwował :)
  • Odpowiedz
Nic się nie martw. Kredytów nie bierze się na numer telefonu, idź do salonu i niech Ci zablokują ten numer. W żadna policje się nie baw bo do 30 będziesz się po sądach bujac
  • Odpowiedz
@Virriel: następnym razem jak zadzwonią poinformuj, że nie jesteś tą osobą i żądasz usunięcia numeru z bazy. Potem możesz zablokować numer i zapomnieć. Jeżeli zadzwonią z innego numeru poinformuj rodziców. Niech ci założą sprawę cywilną uproszczoną o nękanie z odszkodowaniem powiedzmy na 2000zł.
  • Odpowiedz