Wpis z mikrobloga

@JcL: Jak znajdę wszystko inne to zrobię od biedy w dwóch miejscach obok siebie pojedynczy i podwójny. Problem w tym, że nie znalazłem nawet podwójnego.
  • Odpowiedz
@chwed: spoko u mnie też była robiona od zera tylko majstrom nie pokazałem o co chodzi bo stwierdziłem, że jak instalacja 3 żyłowa to będzie ok "po nowemu" i teraz mam tak, że w kilku punktach trzecia żyła służy do niczego a w dwóch jako "załącznik" do drugiego światła xD swoją drogą jak Cie interesują "używki" to mam sporo sonoffów touch pojedynczych nadal z folią na szkle aczkolwiek z wgranym firmware
  • Odpowiedz
@cocamide: Chodzi mi o ten pstryczek, który nie jest pstryczkiem, tylko pilotem. Potrzebny mi taki jeden do wyłączania światła z drugiego końca korytarza. te "piloty w ogóle się parują bez problemu, czy np. jak masz Toucha 2 to musisz mieć też pilot 2 zamiast pilota 1? Chodzi mi o to czy działa to jeśli pilot miałby obsługiwać 1 z dwóch lub 2 z trzech kanałów.
  • Odpowiedz
@cocamide: Znalazłem w opisie:

Pilot współpracuje z :
Sonoff Touch T1 pojedyńczy
Sonoff Touch T1 podwójny
Sonoff 4CH Pro Wifi + RF433MHz
Ściemniacz dotykowy włącznik światła
Dwuobwodowy włącznik dotykowy szklany
Włącznik dotykowy szklany biały

Chce to podłączyć z Touch T1 potrójnym, tak żeby działał tylko na dwa z trzech świateł...

edit: w specyfikacji wszystkie Touche mają "standard bezprzewodowy: Wi-Fi 2.4GHz b/g/n + RF433MHz"
  • Odpowiedz
@JcL: @cocamide: @aliosza: @wte_i_wewte: Dzięki za odpowiedzi, kupiłem połowę w sklepie internetowym, a drugą połowę gratów od jakiegoś kolesia z alledrogo (Żaden sklep nie miał potrójnego Toucha, ale może to dlatego, że one są na jakieś puszki UK z alternatywnego wszechświata, a nie na normalne. Za to sprzedający taką puszką daje w zestawie).
  • Odpowiedz
@JcL: W poniedziałek startuje z całkowicie nową instalacją, bo mam jakieś alu-gówno śmierć-i-poskręcane-martwe-ciała.
  • Odpowiedz