Wpis z mikrobloga

@bazek993: KWII ALE MA PROCESOR SŁABY HURRR

#!$%@? że i tak będzie to pewnie lepiej śmigało (z perspektywy użytkownika) niż taki typowy śmieszny laptopek z Windowsem. No i nie ma tutaj mowy o porównaniu jeśli chodzi o jakość wykonania, czy jakość gładzika. :)

Kiedyś wierzę, że ludzie zrozumieją, że cena maków to nie jest tylko hardware, ale i system, który jest zoptymalizowany dla dobranego pod te konfiguracje sprzętu. Programy tak samo.
@marahin: trzeba być nieźle szurniętym żeby tak przepłacać apple jeszcze bardziej dyma swoich konsumentów niż PIS i PO polaków ... sprzedają lapki po 10 tysięcy złoty ze zintegrowaną grafiką ( ͡° ͜ʖ ͡°) janusze biznesu. Według ciebie i5-7360U (2rdzenie 4 wątki 2,3GHz) jest lepszy od i7-8750H (6rdzeni 12 wątków 2,2GHz) do obróbki wideo xD niezły mitoman z ciebie możesz śmiało aplikować do pracy przy sprzedaży garnków za
@marahin: Jestem przekonany na 100%, że szybciej zrenderujesz wideo na laptopie z windowsem wyposażonym w i7-8750H niż na laptopie apple z i5-7360u. Chodzi tu o coś co możesz zmierzyć (o czas), bo co do user experiance to każdy może mieć inne zdanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bazek993: jeszcze powinieneś mieć napis "via android" od kiedy 7 generacja to stara generacja? już nie przesadzajmy, jest to przedostatnia na ten moment więc nie jest taka stara, zluzuj

kupiłeś tego laptopa o którym mówisz i teraz chcesz każdemu go wcisnąć bo ty go masz? tak dla mnie wyglądają twoje wypowiedzi
@Tik3rX: Ja nie mam żadnego laptopa ale wiem, że lepiej OPowi będzie kupić coś wyposażonego w i7-8750H. Poza tym seria 8000 jest znacznie wydajniejsza od serii 7000 to nie jest żadna wiedza tajemna. Obejrzyj ten materiał może zrozumiesz o co chodzi ;)
bazek993 - @Tik3rX: Ja nie mam żadnego laptopa ale wiem, że lepiej OPowi będzie kupić...
@bazek993: typowy miłośnik cyferek. Niestety nie zawsze się to sprawdza. Jeśli @cubon89: będzie chciał coś zrobić i wyrenderowac w Final Cut Pro to zrobi to o wiele szybciej na takim maku niż jakby analogicznie robił to samo na windowsie i kompie z 4 rdzeniami używając premiere pro. Chyba nigdy nie widziałeś jak działa fcp. Optymalizacja zjada na śniadanie Adobe. Oczywiście im lepszy mak tym lepiej ale nawet na tych słabszych
@bazek993: Film, który wstawiłeś jest nieaktualny i nawet sam autor gdzieś to napisał. Cały film opiera się tylko na tym, że Apple długo zwlekało z nowymi Macbookami z 8th gen. Intela i kilka dni po premierze tego filmu wyszły nowe Macbooki z 8 gen.