Wpis z mikrobloga

treści obiektywnie szkodliwych społecznie


@anal_gazy: szkoda, że nagle w przypadku islamu nie można korzystać z tego argumentu, bo lewactwo cię oburzy i ukamienuje. dodatkowo dlaczego chrześcijaństwo jest szkodliwe, bo jak sama nazwa tagu mówi nie wyśmiewacie się z kościoła w sensie instytucji tylko chrześcijan - katolików.


filmu fabularnego o pewnym realnym, obiektywnie istniejącym zjawisku


@anal_gazy: marginesie. mam nadzieję że nie miałbyś nic przeciwko filmowi o pedofilach wśród pederstów, których jest
szkoda, że nagle w przypadku islamu nie można korzystać z tego argumentu


@puzno: okej, pokaż mi problem molestowania dzieci przez imamów/muzułmanów w Polsce.

mam nadzieję że nie miałbyś nic przeciwko filmowi o pedofilach wśród pederstów, których jest z pewnością procentowo więcej i mówił że wszystkie pedały to pedofile


@puzno: bardzo chętnie! Jeśli pojawi się taki pomysł na jakimś portalu crowdfundingowym to nawet wesprę jakąś złotóweczką.

marginesie


@puzno: ALE NAGRAJCIE
@anal_gazy: chodziło o to, że warto by było pokazać jak zmieniają się kraje w stosunku do tego ile jest muzułmanów, a migracja jest ważnym problemem dla Polski.

bardzo chętnie! Jeśli pojawi się taki pomysł na jakimś portalu crowdfundingowym to nawet wesprę jakąś złotóweczką.


@anal_gazy: to jesteś jakimś wyjątkiem, bo za takiego mema neuropa wręcz linczuje ludzi
p.....o - @analgazy: chodziło o to, że warto by było pokazać jak zmieniają się kraje ...

źródło: comment_odlIKsSm0sbP64KRbz6ZqY4n8pdcjIEg.jpg

Pobierz
chodziło o to, że warto by było pokazać jak zmieniają się kraje w stosunku do tego ile jest muzułmanów,


@puzno: a jaki - poza symetryzmem (NO, NAGRAJCIE O ISLAMIE COŚ ZAMIAST O KSIĘŻACH WSPANIAŁYCH ŚWIĘTYCH POLSKICH) - widzisz powód aby taki film o migrantach powstał w Polsce?

, a migracja jest ważnym problemem dla Polski.


@puzno: nie, nie jest. A już na pewno nie migracja uchodźców z państw islamskich. Jeśli