Wpis z mikrobloga

może ktoś doda znalezisko, ja uważam że zielonki powinny siedzieć cicho a to może zainteresuje:
http://pruszczgdanski.naszemiasto.pl/artykul/pruszcz-gdanski-znaleziono-beczki-z-niebezpieczna,4815595,artgal,t,id,tm.html
w pruszczu gdanskim znaleziono niebezpieczne odpady na jednym z zakładów i właściciel opowiada że nawet do kanalizacji odprowadzali ów odpady, śmierdzi mi podstawionym słupem który za odsiadkę dostał kasę, może ktoś coś. #niewiemjaktootagowac #wykop #bordo #pytanie
  • 12
@WuDwaKa: bez sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°) niebieski kiedyś mi mówił że wystarczy wrzucać z jakiegoś sadistika co ciekawszy materiał na wykop i bordo po jakimś czasie samo wejdzie ale mu się nie chce, może kiedyś mi się uda i będę mu kazała śniadania robić mi do łóżka()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ina95: Tylko ranking jest obliczany na podstawie aktywności z trzech ostatnich miesięcy. Dla nowych kont trzeba właśnie odczekać te trzy miesiące aniżeli dla tych konto co mają dużo większy staż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WuDwaKa: ma konto od 2 lat i kiedyś był na 1500 w rankingu po czym dostał bana i się #!$%@?ł przegryw jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to mam dostęp do jego paru memów które zrobił ale odechciało mu się wstawiać, jak wróci z pracy to mu je gwizdnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)