Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję pilnie pomocy (termin inżynierki mocno goni xD). Problem dotyczy plików KML.
W jaki sposób uzyskać efekt kolorowania "Placemark" (jakość powietrza określana przez kolory: zielony, czerwony, żółty) ?
Próbowalem definiować style ale w efekcie wciąż dostaję monotonny fioletowy "balon". Zależy mi na własnym "malowaniu" balonów, bez podpinania gotowych stylów ze stron z szablonami.
To co wrzucilem na screenshocie to juz desperacki ruch, ściągnięty przykład z internetu który też mi nie działa.

Mam czujnik pyłów PM2.5 i PM10, on daje dane dot. jakości powietrza z lokalizacja GPS, chce wrzucić na mape punkty i w zalzenosci od jakosci powietrza - wybrany kolor punktu "balonika" (placemark)

Jeżeli ktoś może przejść na PW będę BARDZO WDZIĘCZNY. (,)

#programowanie #informatyka
Pirzu - Mireczki, potrzebuję pilnie pomocy (termin inżynierki mocno goni xD). Problem...

źródło: comment_1Uwd6g5rIXqOZrwDCNBNyBDX34B1YZ8f.jpg

Pobierz
  • 8
@dnasstorm: Czujnik pyłów PM 2.5 PM10 . Zbierał dane, ja jeździłem samochodem, próbkował co sekundę i towrzyła się mapka punktów zielonych/ czerwonych/ czarnych w zależności od zanieczyszczenia powietrza. Projekt to Raspberry, czujnik jakiś, gps i stworzenie softu do tego