Wpis z mikrobloga

@shpoora: Mam od satechi trochę prostszą wersję - hdmi, 2x usb 3.0 i usb-c do ładowania podłączane na kablu do jednego usb-c. Miałem trochę hubów w rekach i to zdecydowanie najlepiej wykonany (nie licząc tego od Apple). Mogę polecić. Odradzam kupno chińczyków na allegro za 100-150 złotych. Są niestabilne, przegrzewają się i psują na potęgę.
@P00ltergeist2: Ogolnie syf z tym niezly jest (z tymi portami z macbooka). Wczesniej mialem zajęty 1 port thunderbolt (podlaczony do monitora, gdzie mialem huba usb, podpieta karte pod usb itp) + zasilanie. Teraz z nowym macookiem myslalem ze bedzie inaczej, ze bede mogl wszystko zalatwic 1 kablem (usb-c do huba, do niego zasilanie, wyjscie na monitor, karta sieciowa itp). Ale gdzie tam. Po pierwsze, wyjscie video w takich hubach, to zawsze
Mam Green Cell przy swoim Macbooku Pro 13 i zdecydowanie polecam. Nie mam wymagań z kosmosu i podpiętych 5 dysków po 1 TB (mam jeden) plus myszka i ekran 2,5k :) Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że teraz promo na @SwiatBaterii :) dużo recenzentów go poleca, w tym także Klawiter - chyba najbardziej spodobał mu się DEX :) w każdym razie sprzęt jest ok :) a nawetn jak Ci nie podejdzie do na