Wpis z mikrobloga

#kitku #koty #pokazkota

Witam wszystkich wykopkow. Chcialem zwrocic sie do was o pomoc w znalezieniu domu dla kitku ze zdjecia. Przyszedl do mnie byl w bardzo zlym stanie, teraz jest juz w miare odzywiony, odrobaczony i daje sie poglaskac. Dokarmiam go od kilku miesiecy jednak nie udalo mi sie znalezc lokum na zime dla niego. Sam mam dwie kotki i po wpuszczeniu go do domu strasznie je sciga. Kocurek jest nie kastrowany i to pewnie dlatego. Jesli ktos moze pomoc w poprawieniu mu zywota bede bardzo wdzieczny. Mieszkam w Sosnowcu.
Pobierz papluch - #kitku #koty #pokazkota

Witam wszystkich wykopkow. Chcialem zwrocic sie do...
źródło: comment_shxrbzLg7zvUyd8VFb7slDYfqJF3hHdZ.jpg
  • 10
Nie to żebym jakoś namawiał, ale możesz te koty jakoś ze sobą przysposobić ;) w sensie zamknąć kocura w pokoju dać obwąchiwać wzajemnie rzeczy (np. legowiska) i tak dzień po dniu mogą jakoś się ze sobą dotrzeć.

Sam mam kocura i kotkę ;)
@papluch: oki, rozumiem. W sumie moje też się ganiają, a potem się zmęczą i idą spać xd
Jeśli jednak u Ciebie idzie na poważnie i leje się krew, to też bym nie narażał mieszkańców.

Ewentualna alternatywa, gdyby nikt go nie wziął, to jeszcze zrobienie mu legowiska na zewnątrz, taki domek ze styropianu, wyłożony czymś miękkim i u góry jakaś folia na dach, żeby nie ciekło. Teoretycznie powinien tak dać radę, ale