Wpis z mikrobloga

No i czuje się jak za młodu w PRL. #tvpis wymoderowało Smarzowskiego z gali Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. W tv nie zobaczyliście np tego,
albo tego

Specjalnie opóźnili o 30 min transmisje wręczania nagród by wycinać takie kwiatki. Czujecie się już dostatecznie wydym@#i? Jeszcze nie? To nadstawiać odbyt dalej.
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23956817,cenzura-w-tvp-podczas-relacji-z-gali-wreczenia-nagrod-43-festiwalu.html

A dwa lata temu Kurski z kwiatami Smarzowskiemu wyskakiwał za Wołyń i specjalnie dla niego nagrodę ustanawiał, której Smarzowski odmówił - pamiętacie?

ACTA 2 kurła wam przeszkadza a cenzura w publicznej opłacanej przez wszystkich TV to już wyjebka. Ja ja wami...
#bekazkatoli #polska #neuropa #polityka #bekazpisu
  • 41
  • Odpowiedz
ACTA 2 kurła wam przeszkadza a cenzura w publicznej opłacanej przez wszystkich TV to już wyjebka.

@lakukaracza_: Kanał TV mogę zmienić. Internet jest jeden. Taka jedna tyci różnica.
Póki nie tykają innych mediów, to w swoich niech sobie robią co chcą. Nawet srają do mord. Jasne, że mnie boli, że jest to opłacane za moje pieniądze, ale wolności słowa to nie zagraża.
  • Odpowiedz
Kanał TV mogę zmienić


@GoodPain: Co za ignorancja. Ten kanał w TV da +15% partii stosującej cenzurę w twojej OJCZYŹNIE!!!! Ty myślisz, że nikt tego nie ogląda?

Ale wyjebka, bo ważne memy, co tam państwo, gospodarka, rządy.

To jest patriotyzm nowoczesny? Żałosne.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Kompozytor Antoni Komasa-Łazarkiewcz (nagrodzony za muzykę do filmów „Kamerdyner” i „Wilkołak”) wszedł na scenę ze znaczkiem „KONSTYTUCJA” w klapie marynarki. – Jestem pod wrażeniem, jak w tych straszliwie ciężkich czasach twórcy filmowi potrafią mówić o wolności – stwierdził Komasa-Łazarkiewcz.


Co?
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Jaki nowoczesny patriotyzm? XD

Ziomek. Napisałem, że nie leży mi to co robią w TVP, ale póki grzebią we własnym podwórku i nie próbują gmerać przy mediach niezależnych, to tragedii nie ma. Bo to są dwa kanały TV i trzy kanały Radiowe. Na dziesiątki kanałów TV i setki radiowych dostępnych w tym kraju.

Mam świadomość zmanipulowania TVP, dlatego nie czerpę z niego informacji, bez problemu mam dostęp do innych
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Polska jest już nawet wyrzucana z międzynarodowych organizacji broniących demokracji i państwa prawa. Ale lepiej udawać, że się nic nie dzieje bo dalej masz igrzyska i chleb, jak w 1936 Niemcy?

Ale czego to się tyczy? XD Gdzie ja piszę o sytuacji międzynarodowej?
Zawsze miałem Cię za świetnwgo Mirka, ale widać masz nasrane w głowie, jak PiS-owcy, tylko w drugą stronę
  • Odpowiedz
Ale lepiej udawać, że się nic nie dzieje bo dalej masz igrzyska i chleb,

@lakukaracza_: Gdzie ja piszę, że nic się nie dzieje? Czy ja komentuję CAŁĄ działalność PiS czy jedynie jej fragment, jakim jest upolitycznienie TVP
  • Odpowiedz