Wpis z mikrobloga

Już za trochę ponad tydzień zaczynam studia. Jest to czas przeprowadzki i zaadaptowania się w nowe środowisko. Wszystko fajnie tylko problem w tym że jestem przegrywem / piwniczakiem i potrzebuje od was kilku rad jak się nie zdemaskować.

Mogę po jakimś czasie zdać relacje czy rady pomogły i obalić albo potwierdzić mit że jak się wejdzie w przegryw to już się w nim zostaje.
#przegryw #rozwojosobistyznormikami #normictwo
DoktorNauk - Już za trochę ponad tydzień zaczynam studia. Jest to czas przeprowadzki ...

źródło: comment_NajjC8TSvaFJGbDiwBPgBrFpcf7dnww7.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoktorNauk: to zależy, czy idziesz na uniwerek, czy na politechnike. Na politechnice jest w #!$%@? przegrywów, więc nie masz się co martwić. Na uniwerkach od groma oskarków i insta girls.
Wszystko zależy od tego jak wyglądasz, jaką masz pewność siebie, czy masz profilowe na fb, czy masz instagrama, snapchata itd. Jak nie masz nic, to już podpadasz pod przegrywa. Z czasem zaczną cię wyciągać na jakieś hehe no wiesz imprezki.
  • Odpowiedz
@krawenznik_sprzyszlosci: No przecież pisałem że jestem przegrywem XD
Z tego co piszesz to jestem w dupie bo idę na uniwerek na wydział który jest wypełniony po brzegi pozerami i bogaczami.
Do tego nie mam żadnego insta snapa i tego typu głupot ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wygląd góra 4/10 więc żegnajciu chyba będzie (,)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: to poradzę ci coś, co zawsze działa bo nie raz widziałem w praktyce. Znajdź sobie pracę, jak ktoś coś tam będzie pytać o wyjście to mówisz nie mogę, bo pracuję. Odmawiając imprez nie wyjdziesz na przegrywa.
Jeszcze dużo zależy od tego jak wyglądasz. Jak jesteś normalny, szczupły to się nie wyróżnisz z tłumu i nawet bez social mediów po prostu uznają cię za spokojnego typka. A jak masz nadwagę/otyłość,
  • Odpowiedz
@krawenznik_sprzyszlosci: Wydaje mi się że moje kontakty i praca w grupie nie jest najgorsza ale tylko wtedy jak już zapoznam się z ludźmi bo na początku jest strasznie i robię fatalne pierwsze wrażenie i często się odbijam od danej grupy osób. Nie wiem jak to zmienić.
  • Odpowiedz