Wpis z mikrobloga

#lodz @pysznepl Niech Was ręka boska broni zamawiać z Zahir Kebab, to co się #!$%@? to jest cyrk. Jestem cierpliwy, piątek wiadomo jest dużo pracy. Więc mimo głodu bez nerwów czekam na Super Mega Rollo. Po 120 minutach dzwonię się zapytać o co biega że jeszcze nie ma jedzenia?

Kuchach schował kartkę, przekierowuje pana do innej restauracji będzie w 30 minut, maksymalnie 40


Trochę długo, ale ok, niech będzie. Mija 30 minut. Mija 40. Mija godzina. Po półtorej godziny zjawia się jedzenie.
Z zamówienia zamówionego o 20:45 wyszło że dostarczono mi o wpół do pierwszej w nocy. Tak, grubo ponad 3,5 godziny. Ostatni raz.
#pysznepl
  • 10
@duncanidaho2: Mi za czasów studenckich pizza dominium tak dostarczała: zamówiliśmy o 22:00, przywieźli o pierwszej w nocy nie taką pizzę jak trzeba, o czwartej nad ranem dostaliśmy prawidłową.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duncanidaho2: przynajmniej dostałeś, ja kiedyś skorzystałem z połączenia pizzaportal + da grasso, po jakichś 2 dodatkowych telefonach i trzech godzinach czekania pani z PP mówiła że pizza już jedzie, po czym pizzeria się po prostu zamknęła (24.00) a pizzaportal przestało odbierać telefony, łaskawie po kilku dniach oddali pieniądze. Nawet żadnego przepraszam nie było.