Wpis z mikrobloga

Ktoś tu pytał o Dele Alliego, zagrałem jeden mecz i w dodatku rozłączył mnie brak prądu w 60', mimo to poczułem różnicę jaką robi on na boisku, wprowadził powiew świeżości do mojego składu. Na pewno jest lepszy od Dembele którego mam na ŚPD, ovr taki sam, ale Dele gra się dużo lepiej (a Dembele to nie jakiś pionek).
Nie mam zastrzeżeń do tej karty, polecam.

#fut
  • 7
@Simon3D: To ja, wydałem coinsy na Bailego + Valencie (Mocno polecam inwestować w dobrych obrońców :P) a reszta w transferach ale poproszę info jak się sprawdza po kilku meczach, to prawdopodobnie rano zakupie bo mi brakuje dobrego ŚPO, głównie strzały z dystansu i dogrywanie piłek wiadomo :)
@SteamGuard: No właśnie ja chyba muszę bo zapomniałem o tym. Problem taki, że 0 coinsów, a DDG i Thiago sobie zostawię do premiery. Gram Dendocker-Matip.

A ze strzałami to nie wiem czy doradzę bo nie oddaje z dystansu za dużo. Wszystko staram się strzelać w polu karnym bo to taki mój fetysz Wengerowy. Nie po to przez 10 lat oglądałem wchodzenie do bramki żeby teraz przestać :D

"In fact, between 2006
@Simon3D: Oprócz szybkości, Bellerin nie ma nic lepszego niż Valencia :)
Lepsze podania, jest wyższy no i lepsze umiejętności defensywne ( np. siła 79 vs 58) i wyższy work rate w defensywie :)