Wpis z mikrobloga

Ja mam nie dokładnie taki sam ale jakiś w miarę podobny. Kosztował chyba $3.70. Dźwięk do dupy. Do rozmowy telefonicznej albo muzyki w samochodzie jest OK ale jeśli chcesz to podłączyć do sensownego sprzętu to odradzam.
  • Odpowiedz
@Koller: kupiłem kilka najtańszych z najtańszych (<2$) i używałem, i jakość może nie powala - ale sam dzwięk jest ok, gorzej jest z tłumieniem zakłóceń od zasilania (trzeba dorobić filtr lub używać dobrej ładowarki usb, bo wszystko z 5v słychać na wyjściu), oraz fajnie jest zmienić kondensatorki na wyjściu (lub mieć wejście wiecej-impedancyjne niż słuchawkowe) - bo inaczej obcina pasmo (nie ma żadnego bufora miedzy czipem BT-audio a gniazdkiem jack).

Ja
  • Odpowiedz
@Koller: Kupiłem takie cudo - niestety do użytku z domowym audio się nie nadaje. I nie chodzi o jakość dźwięku (średnią, jeśli mam być szczery). Badziew po prostu wyłącza się kilka minut po tym jak zakończy się połączenie z nadajnikiem (komputer, telefon). Ostatecznie skończyłem na TP-Link HA100 i jest super. Podłączasz, parujesz nadajniki i zapominasz o temacie bo po prostu działa.
  • Odpowiedz