Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oswellspencer: każdego moge z fame wyobrazić sobie który jest faktycznie zdolny zeby tak zrobić ale nie grubas, myslisz ze pochodzisz miesiąc na treningi to rozwalasz pół polski i przenosisz góry? grubasa rozumiem no ma autyzm i FAS ale tyyyy @oswellspencer xd
  • Odpowiedz
@oswellspencer: a ja myślę, że nie da rady nawet chudemu bykowi. W boksie go podnosili i liczyli. Tutaj przy pierwszej zadyszce położy się na macie i szybko podda. Nie da się wytrenować wytrzymałości po tak długim czasie chlania, ćpania i żarcia fast foodów. Poza tym on nie ma charakteru wojownika. Jak się położy przed rafonixem to już chyba skończą się zachwyty nad tym, że "wytrzymał" do końca walki z Polakiem
  • Odpowiedz
@NapleteuszMasturbatti: ale pamiętaj, że lordoza wcale nie jest lepszy. Ma w życiorysie to samo co grubas + jeszcze palił paczkę fajek dziennie bardzo długi okres i do tego jest jeszcze mniej sprawny ruchowo, bo przez bardzo długi czas praktycznie nie wychodził z domu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NapleteuszMasturbatti: najbardziej to chce mi się śmiać jak grubas próbuje walczyć z cieniem i pokazuję to jaki on to nie jest albo walenie we worek poniżej pasa, wystarczyło zobaczyć jak grubas uderza kiedy jaca zamontowal wór.
  • Odpowiedz
@oswellspencer: a zauważyłeś jak on niesymetrycznie wygląda? XD chude nogi reszta od pasa w górę 99,9% tkanki tłuszczowej xd taki typowy koks ze siłowni co zapomina o treningu nóg
  • Odpowiedz