Wpis z mikrobloga

@eXquisit: 30dni mineło i nadal brak wpłaty :(
Niby czytalem że trzeba poczekać do 1 października jak ktoś wysłał zwrot 20 sierpnia.
I właśnie Tropical odpisało komuś że wydłuży się do 90 dni to już jest skandal...
Pogłoski też są że się szykuje pozew zbiorowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eXquisit odwolali 2 festiwale i reklamowali tropicalvibe i ludzie nadal kupowali bilety jak praktycznie bylo wiadomo ze ten fest tez sie nie odbedzie ( ͡º ͜ʖ͡º) o ile dobrze pamietam to tam z lineupem byl juz problem a gdybys kupujac bilet zaglebil sie w regulamin i podpunkt pod nazwą zwrot to od razu bys sie skapnął ze cos tu nie gra. Jestem ciekaw czy w przyszlym roku
@Oskins: @aesthetic_njr: Jak po 30 dniach nie oddali to 90 dni jest śmiechem na sali...
Czyli raczej nie mam na co liczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Są na tyle zuchwali, że nie wiem czy pozew zbiorowy coś da
@Sloneczko: Wtedy o tym nie wiedziałem, w sumie nie poświęciłem czasu, żeby poczytać na ich temat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aesthetic_njr: komuś tam z Dębicy oddali po 2 tygodniach, ciekawe czemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sloneczko: o ile mi wiadomo, przed Tropicalem odwołali jeden, którego wcześniej z powodzeniem organizowali przez 5 lat. Ja nawet nie miałem pojęcia o czymś takim, jak Czad Festiwal, nie moje klimaty. Podejrzany był faktycznie tak gruby line-up jak na 1. edycję imprezy, no ale człowiek miał nadzieję, że inwestują w markę