Wpis z mikrobloga

@ToMojexD: Chcesz się wyzerować?
Jest pełno poradników na youtube którzy podrzucają swoje reflinki i zachęcają do grania na lewarze x50.
Bo wiesz im więcej #!$%@? tym więcej z fee zarobią.
Zanim zaczniesz grać szykuj kolejny przelew.
Poważnie, tylko stracisz.
  • Odpowiedz
Dobra więc #!$%@?ę, zostaje przy swoim buy low sell high :)


@ToMojexD: no i to jest dobra droga, mógł byś się podzielić tu na tagu kiedy robisz jakieś manewry, nie chodzi o to żebym zrobił tak samo, daje to trochę szerszą perspektywę
Ja też miałem zamiar lewarować ale odpuściłem :)
@dla_zabawy: tak też można :) dlatego odpuściłem
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: @plaisant: Dzięki Panowie, korciło mnie od bardzo długiego czasu na Bitmexa, tym bardziej, ze na tym swoim buy low sell high fajnie mi wychodziło i miałem ochotę na coś mocniejszego. Jednak sobie daruję ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ToMojexD: @plaisant: stworzymy tag lewar dnia tam ankieta long short, no i robimy odwrotnie niż każdy by chciał,bo rynek tak ma, że idzie tam gdzie nie chcesz , przeleje z stówkę i się pobawić można w dice
  • Odpowiedz
@ToMojexD: Inaczej, jak masz kasę której Ci nie szkoda to jak najbardziej można się bawić za małe kwoty. Ale sadzać po pytaniu zaczynasz z tym przygodę więc jest bardzo duża szansa że stracisz. I tu się pojawi moment czy wyjdzie żyłka hazardzisty i będziesz się chciał odegrać w rezultacie stracisz więcej. Czy potraktujesz to jako lekcje i zaczniesz się uczyć.
  • Odpowiedz
@Wlaczvpn: szczerze powiem że odezwał się we mnie duch hazardu, zerwałem z tym kilka lat temu, nie dobrze jest przegrywać 10$ czy 50$ na lewarze tylko dlatego że ma się taki kaprys, tu chodzi o to że jutro że tak jak w hazardzie wcześniej czy puźniej stracisz te pieniądze bo podkusi pazera i przylewarujesz następnym razem oi przegrasz, powie krótko #!$%@?ć te lewary, o wiele lepiej jest pociułać sianko na
  • Odpowiedz
@plaisant: czy ja wiem czy takie emocje potem wbijasz na wykop i jeczysz, że btc złe, a twój szit czy masternode jest zajebiste ale nie rośnie, a tu sporo takich widzę. Mają pretensje do bita o całego beara , już chyba czasami lepiej się wyzerować na bitmex niż łazić z żalem do ludzi bo świat jest zly( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hazard uzależnia to fakt jak ktoś
  • Odpowiedz
@ToMojexD: Jeśli będziesz używać małej dźwigni (i potrafisz pohamować chciwość) to polecam, bo to fajna platforma z małymi opłatami i dużą płynnością, do tego można zarabiać nie tylko na wzrostach

Jeśli masz zamiar uprawiać hazard na wysokich lewarach to nie polecam, bo szybko się wyzerujesz
  • Odpowiedz
@Wlaczvpn: @100x: Jeśli ktoś nie potrafi się powstrzymać to lepiej żeby w ogóle takich rzeczy nie tykał. Poza tym BTC i tak ma dość spore wahania i można dobrze zarobić nie używając lewara. Dźwignia to fajne narzędzie, ale nieumiejętnie użyta nie różni się dużo od gry na ruletce
  • Odpowiedz