Wpis z mikrobloga

@tomszczyk: @mayek: niebieskie działki mają teoretycznie drogę. Te wąskie białe poprzeczne paski. Przez moje pole był plan przedłużenia a porem jeszcze po następnym miała być ona poprowadzona wzdłuż do istniejącej drogi.
  • Odpowiedz
@whitewolfik: #!$%@?, przeciez ewidentnie wina gminy czy miasta, powinni Ci dac inna dzialke w zamian albo zabulic i to duzo, ale wiadomo, wszystko juz przyklepane, pieniadze poszly gdzie mialy, to teraz miasto nie mia pieniedzy xD

a na tych niebieskich dzialkach cos jest? czy sa na sprzedaz
  • Odpowiedz
@whitewolfik: nie rozumiem tej Waszej afery.
Czemu przy sprzedaży działek 124/11-18 nie wydzielono z nich drogi? Przecież tak robi się w cywilizowanym świecie.
Ba, to im zależy na drodze, więc żaden problem, by oddali po 4m swojej działki, zamiast brać z Twojej i było by szybciej i bez problemów.
Co za cyrk ( _)
  • Odpowiedz
@niepanimaju: chciałem kiedyś kupić ale nie były na sprzedaż. Później nie dopilnowałem i obcy ludzie powykupywali od pierwotnego właściciela. Część z tych działek 124/x miała wydzieloną drogę ale kilka z nich nie i teraz jest cała awantura o to. Nic nie poradzę, że ktoś tak pozwolił.
  • Odpowiedz
@regis_uszatek: gdyby zainteresowany sąsiad przyszedł pogadać to wszystko było możliwe, bo już kiedyś odsprzedałem część pola pod drogę dla innych działek. W tym przypadku dostałem w pysk pozwem z sądu i po przeczytaniu akt dopiero dowiedziałem się co się odwala. Teraz to kij mu w oko.
  • Odpowiedz
a w KW jaki wpis o służebności jest? dla "każdoczesnego właściciela działki o nr xxx" ? i służebność czego?
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: ja w tym samym segmencie też 1m2. Jednak na zasadzie dzierżawy z umową na 10 lat, z warunkami ot np. 1000 plusów pod wpisem Twojego autorstwa o wygaśnięciu dzierżawy i dzierżawa przestaje być aktualna. Kto powiedział, że nie można zrobić http://milliondollarhomepage.com/ na polu? Na adwokata będzie przynajmniej. Lepszy temat niż sprzedaż, bo przy odpowiedniej umowie - nie mogą mi tego zabrać przez te bite 10 lat :)
P.s. Hitem byłoby
  • Odpowiedz