Wpis z mikrobloga

  • 27
Cześć #wroclaw po 3 dniach spędzonych u Was chciałbym przekazać, że macie bardzo fajne miasto ;) jest bardzo urokliwe, dość sporo zieleni i ludzie jakby tacy mniej januszowi. Zauważyłem kilkukrotnie na ulicy pary dziewczyn przytulających się lub cudzych za rękę. W #krakow jest to praktycznie niespotykane. Trochę dużo Ukraińców i faktycznie są widoczni ale generalnie to tak jak w każdym dużym mieście. Podsumowujac Wrocław> Kraków i myślę że już niedługo stanie się bardziej popularny dla turystów.
  • 16
  • Odpowiedz
@mlody_inteligentny_skromny dostałam tak mandat przy Tęczy zaraz po przeprowadzce, bo nie spodziewałam się że powinnam biec jak Quicksilver żeby zdążyć przed czerwonym ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zielone trwało chyba 3 sekundy. Nie wiem jak seniorzy czy niepełnosprawni ruchowo korzystają z tego przejścia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@plecak_odrzutowy i że tramwaje są stare i wolno jeżdżą :D zoo jest ładne i Ostrów Tumski robi wielkie wrażenie ale to jest dość oczywiste. Napisałem o rzeczach, które mnie zaskoczyły czyli duża ilość zieleni jak na tak duże miasto, lesby bo w Polsce w sumie się jeszcze z tym nie spotkałem w takiej skali mimo, że żyje w Krakowie. Fajnie też, że na jednej z wysp można sobie wypić spokojnie piwo
  • Odpowiedz