Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Od godziny 16.

Większość ludzi w Polsce, a większość ludzi w Polsce to też podobno katolicy, chwaliła Smarzowskiego po Wołyniu. Że nie wszyscy to oczywiste, tak samo jak nie wszystkich katolików boli dupa z powodu Kleru. Tylko większość. To, że stać was tylko na czepianie się słówek będących oczywistym skrótem myślowym pokazuje poziom argumentacyjny katolików.
J.....z - @KakaowyTaboret: Od godziny 16. 

Większość ludzi w Polsce, a większość l...

źródło: comment_ggeshwTWQHcMwu5cM0B5vmYZh0bxrYxS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Justycjariusz:

Oczywiście mamy tutaj argumenum ad personam, co oczywiście pokazuje poziom argumentacji ateistów i ekstrapolowanie zachowań części osób na całą populację, co oczywiście pokazuje brak znajomości zasad statystyki u ateistów.

Starszy tekstów ad personam i możemy przejść do rozmowy?
  • Odpowiedz
@Justycjariusz: nie, zawsze kręcił przerysowane filmy na jedno kopyto z tą samą obsadą aktorów, tym samym głównym wątkiem fabularnym i tym samym smyraniem mentalnego #!$%@? polskiego społeczeństwa, tak brzydzącym się patologii którzy widzą w jego filmach ucięcie sobie nogi przez Borynę w reymontowskich Chłopach, a patologia widzi w tym codzienność. Obie grupy dostają mentalną gratyfikację.

Prove me wrong.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Argumentum ad personam nie było. Czytaj uważnie bo teraz będzie. Jesteś kłamcą, tak jak koleżanka wyżej. Trudno ruszyć ci dupkę i znaleźć info? A wiem, nie robisz tego bo lepiej kleić durnia że co, większości Wołyń się nie podobał? Głupia to jest rozmowa, bo już widzę, że chociażbym wkleił kilka takich kompromitacji jak Paczuski, o co nie trudno, to za każdym razem będziesz zgrywać głupa że większości to nie
J.....z - @KakaowyTaboret: Argumentum ad personam nie było. Czytaj uważnie bo teraz b...

źródło: comment_uIGj2E0fGCaAxjf6qpj3M7mTdBzwYI5J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Majk_: Napisz kompletnie niedyskutowalną, odpałową, ogólnikową teorię wyglądającą jak majaczenia jakiegoś nienawistnego człowieka w delirium i prove me wrong xDDD. Skąd się tacy ludzie biorą xDD?
  • Odpowiedz
@Justycjariusz:

Argumentum ad personam nie było. Czytaj uważnie bo teraz będzie. Jesteś kłamcą, tak jak koleżanka wyżej

Tylko większość. To, że stać was tylko na czepianie się słówek będących oczywistym skrótem myślowym pokazuje poziom argumentacyjny katolików.

Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego
  • Odpowiedz
W końcu jakiś dowód- ale nadal kiepski. Z internetu na ogół korzystają ludzie młodsi, a wśród takich jest więcej ateistów, więc wyniki opierają sie na przekroju całego społeczeństwa, a na jego bardziej technologicznej części. Z ciekawości- da się wyciągnąć krzywą dzwonową tych wyników?


@KakaowyTaboret: Dobrze, że już jest otagowane #bekazkatoli xDDD
  • Odpowiedz
@Justycjariusz:

Możesz powiedzieć gdzie tu #beka? Staram się rozmawiać na pewnym poziomie, ale ciągle mi to utrudniasz obrażając mnie xD

No i jaka jest średnia ocena filmu na Filmweb? No bo jeśli średnia to np. 5 to film został oceniony jako bardzo dobry, a jeśli średnia ocena to np 8 to został on oceniony przeciętnie.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: W którym miejscu cię obraziłem? Pisząc o poziomie argumentacyjnym katolików? A jak nazwać to inaczej gdy ktoś ograniczył się do durnego chwycenia mnie za słowo mimo że każdy średnio rozgarnięty człowiek wie co napisałem. Nie mam cierpliwości do takich idiotyzmów.

Staram się rozmawiać na pewnym poziomie,


Nijak nie odniosłeś się do tego co napisałem, spłodziłeś jakiś zerotreściowy bełkot. Kwestionujesz te dane, chcesz wyliczać ekhm ekhm krzywą dzwonową, to sobie to zrób. To ty kwestionujesz oczywiste dane, do których interpretacji nie potrzeba nam biegłego z zakresu statystyki. Albo lepiej może wyciągnij krzywą dzbanową, lepiej to do ciebie podpasuje
  • Odpowiedz