Wpis z mikrobloga

@YoshiTurboMaster: A co takiego nieobiektywnego w Wołyniu, gdzie przedstawił nawet polskie akcje odwetowe, nie mówiąc o wcześniejszej pasywnej agresywnej dyskryminacji Ukraińców przed wojną? Jeśli lecenie na kontrowersji to kręcenie filmów prawdziwych, ale niewygodnych dla danego środowiska (poprzednio Ukraińcy, teraz katolicy) to faktycznie leci na kontrowersji xD.
  • Odpowiedz
@YoshiTurboMaster: A ja mówię o Wołyniu, po którym Smarzowski stał się idolem wszystkich, w tym katolików. Teraz zdziwko katolików że można nakręcić taki film jak Wołyń i jednocześnie nie być katolikiem. Drogówka nie ma nic do tematu.
  • Odpowiedz
@Justycjariusz: w głowie mi się nie mieści że taki raban wywołał film FABULARNY oparty na wizji reżysera, który jest znany z umieszczania w swoich dziełach postaci przerysowanych.

Co do #!$%@?? Gość se nakręcił film zgodnie z tym jak se go wymyślił, a tu taka obraza majestatu ze najlepiej to by go zlinczowali

cyrk
  • Odpowiedz
w głowie mi się nie mieści że taki raban wywołał film FABULARNY oparty na wizji reżysera, który jest znany z umieszczania w swoich dziełach postaci przerysowanych.


@WujaAndzej: proste polskie mózgi nie są w stanie tego sobie logicznie przetworzyć i wywala im "system error, trzeba wylewać jad w internecie NATYCHMIAST"

XDDD
  • Odpowiedz
Kler okazuje się filmem, który jest inny, niż zapowiada nam zbyt wesoły zwiastun. Nie przeczę, że ten humor pojawia się, ale to jest raczej śmiech przez łzy. Chodzi o wszelkie sceny związane z komentowaniem rzeczywistości i tego, jaki Kościół ma w niej udział. Czasem objawia się w to w dialogach, w zachowaniach czy podejmowanych decyzjach. Bynajmniej nie mamy tutaj tworzenia komedii czy naszpikowania opowieści wieloma takimi momentami. 

Fragment recenzji osoby, która film
  • Odpowiedz