Wpis z mikrobloga

Przecież taki sam materiał jak o patostreamerach, możnaby spokojnie zrobić o "gejmerach". Pokazać shoty jak tylko grają w komputer, jak się denerwują gdy ktoś ich zabije w grze. Podstawić dzieci z podstawówki z kartkami co im się kojarzy z graczami komputerowymi i tam teksty : "uzależnienie", "zabijanie", "życie w komputerze". Przecież tak samo Nitro czy inni grają w te swoje GTA V które jest PEGI 18, a prawo zakazuje sprzedaży gier tylko dla dorosłych osobom nieletnim, więc czy to, że dzieci oglądają GTA 5 u nitra czy innych jest w porządku? Dlaczego tym się TVN nie zainteresuje, bo za pewne dla wielu dzieciaków taki nitro, takefun czy inni grajek jest dużo większym autorytetem od magicala czy rafonixa, a pokazuje im gry nieprzeznaczone dla nich wiekowo. Powinni mieć +18 na streamach, albo mieć za to banowane konta, ale oczywiście na to nie ma nagonki więc o tym telewizja nie powie. Parodia, bo według tego toku rozumowania, oni tak samo łamią prawo
#danielmagical #rafonix #patostreamy #boxdel
k.....2 - Przecież taki sam materiał jak o patostreamerach, możnaby spokojnie zrobić ...

źródło: comment_Dqaqyz7StkUWSIDoV0qIY2SdJOBA8ni7.jpg

Pobierz
  • 7
@jankobohun: wystarczy mame, lub tate poprosić o kupno gry, ale jakbyś w wieku 13 lat poszedł kupić GTA 5 to na pewno Ci tej gry nie sprzedadzą. Sam X lat temu w media markcie bodajże w wieku 14 lat chciałem kupić grę +16/+18 i babka na kasie mi jej nie sprzedała, bo stwierdziła, że nie mam tylu lat xD