Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, mamy już pełne wyniki Tadeusza: test na panleukopenię z krwi również ujemny, za to lekka anemia i odrobinę podniesiony mocznik, ale bez powodu do obaw. Ataki padaczki były wynikiem znacznego spadku cukru, także najlepszym lekarstwem będzie dokarmianie najczęściej, jak się da. Także znowu żegnaj ciepła kawo i nieprzerwany śnie.

To, co się działo, ma trochę wpływ na rozwój Tadeusza, bo zatrzymał się na etapie oseska, który je i śpi, podczas gdy Balbina, mimo że też przecież dopiero zaczyna siódmy tydzień, wykazuje już zachowania rozwiniętego i sprawnego kota.

Tymczasem weterynarz potwierdził moje wcześniejsze spostrzeżenia o tym, że koty są ZDECYDOWANIE za małe jak na swój wiek. Oba mają kocią karłowatość, a więc są to koty godne mirko, będą już zawsze mogły robić fikołki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałam dziś u weterynarza trzytygodniowego kota - ani Tadeusz, ani Balbina tak nie wyglądają, mimo iż są dwa razy starsze. Tadeusz w zasadzie cofnął się do wagi 280g, wielkość - pic rel, buteleczka ma 50ml. Także będą rosły baaaardzo wolno i raczej wielkimi kotami typu Garfield nie będą. Ale są bardzo silne i walczą. Jak już wiadomo.

Balbinson śpi sobie teraz z Sushi, nie będę ich budzić. Ciekawostka: mam teraz w domu 5kg zwierząt ((oo))

#frytusiacontent
Pobierz
źródło: comment_cNuYXZm3PIaYZz8Pb3SpkKgEfi2dlhLr.jpg
  • 37