Wpis z mikrobloga

Oglądałem ten syf na TVN, a potem na TTV. Mówiąc oględnie to G z tego wyszło. To było zdecydowanie za mało czasu, aby móc wyjaśnić cały fenomen patostreamów. Z "patusów" to nikt się nie wypowiedział, a Jaca ledwie co wydukał jedno słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kto ogląda Uwagę od zalania dziejów wie, że zachowanie Ryszarda Cebuli, który miotał się z jednego miejsca na drugi to u niego normalny przebieg prowadzenia "wywiadów". Z daleka było widać, że te dzieciaki z kartkami to praktycznie zabieg pisania na kartce był przymusem. Boxdilowi udało się lekko zareklamować fame mma. Też nie ładnie ze strony Cebuli, że sąsiadom przeznaczył większy czas antenowy, a dla tucznika już zabrakło czasu na ripostę tamtych argumentów np.: dlaczego tak naprawdę nie lubią Nowaka. Szkoda też tucznika, bo większość zdarzeń patostreamów to dotyczyło bystrzaka, a na urzędniczej pokazywali tylko bijącego Jacę.

Wielka feta, tyle samochodów ludzi i co? NIC, wszystko pozostaje tak jak było. Myślałem, że TVN chce w sposób szczegółowy rozwiązać sprawę, a wyglądało to tak jakby się śpieszyli - "aby było". Po obejrzeniu tego, mogę się założyć, że rodzice dalej nie wiedzą "o co chodzi" z tą urzędniczą w Toruniu. A nawet jeśli to ciężko obwiniać jedną stronę nie wiedząc kompletnie nic o obu od samego początku istnienia działalności czy zamieszkania w tej norze od PKP.

#patostreamy #danielmagical #uwagatvn
  • 7
  • Odpowiedz
@sal3m: ile mieli sekund na wypowiedzenie się, cebulak po 20 sekundach zabierał magicalowi głos i robił jakieś śmieszne show - zarzucenie mu zrobienia sobie w domu basenu i piaskownicy xDDD
  • Odpowiedz
@sal3m: Tak, zapłacił czekiem bez pokrycia. Widziałeś chociaż materiał na TTV czy strzelasz jak dziecko ślepakami? Widziałeś tego Jacę ile się wypowiadał? chłop tylko praktycznie podszedł, kilka sekund milczenia i tyle. A o Tafjunie nic nie napisałem, bo jako jedyny rozmawiał dłużej.
  • Odpowiedz
@lukan2460: no to mieli na niego czekać godzinę aż sobie ułoży w głowie co ma powiedzieć?

Każdemu przerywali wypowiedź, to program który ma określony czas antenowy i nie będą programu przedłużać ze względu na to że jeden z meneli którzy mieszkają w zadłużonym lokalu, na których są dziesiątki godzin dowodów wideo na to że się piorą, chleją wódę, hałasują i niszczą zdrowie sąsiadów wymyśli coś i zacznie się usprawiedliwiać
  • Odpowiedz
@sal3m: No kupuj dalej te bajeczki, jakby sąsiadom naprwdę to przeszkadzało to już dawno problem byłby rozwiązany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz