Wpis z mikrobloga

Cześć, pisałem wcześniej post że miałem problemy z zalogowaniem się, na szczęście to już przeszłość. Teraz uczę się myClub, nigdy nie miałem z tym styczności. Ogólnie to zepsułem już tam wszystko co tylko było możliwe, nawet zrobiłem RESET myśląc że zacznę wszystko od nowa z czystą kartą jednak się przeliczyłem. Jest jakaś społeczność PL PES lub zagraniczna gdzie ktoś objaśniłby jak zaczynać grać w ten myClub? wskazówki, dobre rady na początek itd., albo jak by mi ktoś na szybko podpowiedział w komentarzu.
1. licytacje - ma to sens?
2. special agents (np. teraz piłkarze flamnego i vasco da gama, skills 80-87), ma to sens?
3. co na początek? obecnie mam samych randomowych graczy, zagrałem 3 razy vs COM i zgranie skoczyło do prawie 90, 20k gp i 180 coina (reszte przepieprzyłem na głupoty jeszcze przed frajerskim resetem)
4. jednak granie z kolegami przy wódce/piwie jest o wiele łatwiejsze, ja biorę np. Juventus, oni jakiś tam Real i jest miło a tutaj to jak wyprawa na K2 albo mi się wydaje.
5. I skąd ci wszyscy gracze online mają od razu w ataku Messiego i Neymara, skład wszyscy +85 bo właśnie najczęściej takie ekipy mi się losowały jako przeciwnicy a ja z moim składem węgla i papy oczywiście oklep :(
Z pozdrowieniami!
#pes2019 #proevolutionsoccer #pes #pes2018 #steam #pc #gry
  • 1