Wpis z mikrobloga

@hipiseek: plusik mirku, jesteś moim bohaterem na dzisiaj, specjalnie przez samo 'h' ( ͡º ͜ʖ͡º)

ale tak na serio to doskonały kontent, jak będziesz częściej takie skriny wklejał to daje suba
  • Odpowiedz
jak załapie dowcip to chyba warto się będzie spotkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zaltar: w sensie, że to niby jakiś ultrainteligentny dowcip dla ludzi z wysokim IQ?
  • Odpowiedz
@rtone: rzadko już wrzucam. Mam stałą partnerkę do seksu, tak że rzadko mam potrzebę szukania innych xd

@OzaweNakashi: no właśnie była kochanka się odezwała xd tak że jak nie z tą, to z inną. Jest git, dobrze wyczułeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wierz mi, że chodzą po świecie skrajnie głupie laski, które by nie skumały.


@hanksters: dasz wiarę, że po świecie chodzą też skrajnie głupi faceci, którzy by nie skumali? I jeszcze głupsi - którzy uzależniają taką wiedzę od płci?
  • Odpowiedz
@rtone: jeszcze raz odpiszę xd jak jesteś zainteresowany takimi wpisami, to możemy pogadać na priv czy coś, jakbyś miał pomysł na fajną formę przekazywania tego. Nie subskrybuj tego konta, bo wrzucam tu przeróżny content, takie screeny / rady o podrywie przez neta bardzo rzadko się pojawiają.

Moje wpisy z tej tematyki wielokrotnie lądowały w gorących z zajebistym rezultatem, jak nie na tym koncie to na innych, usuniętych xd Może jakiegoś bloga
  • Odpowiedz