Wpis z mikrobloga

też czujecie się jak jakiś wybrakowany produkt? jak jakiś roztopiony mikołaj z czekolady stojący na półce ze słodyczami na święta. Ewidentnie nie pasujecie do reszty, ewidentnie nikt nie przejawi wami zainteresowania, wasza jedyne egzystencja to po prostu czekanie, czekanie aż w końcu przyjdzie pracownik przyjrzy się tej półce stwierdzi "hmm ten mikołaj tu nie pasuje? i trzaśnie wami do kosza. Ja taki jestem, codziennie zastanawiam się po co żyje. Zmarnowałem sobie życie w liceum nie odkrywałem z koleżankami swojej cielesności, na studiach nie imprezowałem, nie poznawałem ludzi, nie byłem w związkach. Po studiach nie rodzę kolejnych dzieci, nie buduję domów. Jestem odrzutkiem który przygląda się jak wszystkie mikołaje są szczęśliwe, żyją życiem i znikają z półek a ja na niej zostaje.
#przegryw #stulejacontent
P.....a - też czujecie się jak jakiś wybrakowany produkt? jak jakiś roztopiony mikoła...

źródło: comment_kWaynAEh7LJPwdDNFxcrdHjxt0n9fnpX.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: uwazasz ze ci wszyscy ludzie co maja zony dzieci sa tak naprawde szczesliwi i mysla: tak po to zostalem stworzony? ze wola siedziec z bachorami utrzymywac karyne zamiast rozwijac siebie swoje pasje i miec #!$%@? na to ze taki jest schemat przez kogos narzucony zycia?
  • Odpowiedz