Wpis z mikrobloga

Myślę, że w końcu dobry powód żeby zapytać na Mirko. Mimo drobnych błędów super mi się gra w Gloria Victis, a system walki z łuku jest najlepszy jaki do tej pory spotkałem w grach (a może w mało gier grałem?).
I tu moje pytanie, bo jak sprawdziłem drzewko umiejętności to się trochę zawiodłem... Czy można łucznictwo obrać jako główny styl walki? Albo czy będą skille w przyszłości pod to?

Bo aktualnie drzewko skilli wygląda dosyć dziwnie.
W ogóle myślałem, że musi być coś więcej, oprócz skilli pod B, bo biorąc klasę w lekkim pancerzu z dwuręczną bronią długą nie znalazłem nic obiecującego. Chyba, że w Glorii te skille pasywne to tylko skromny dodatek?
Poza tym zapytałem jednego razu w party czy są jakieś skille dla łucznika to mi gość wymienił trzy, m.in jakieś przeszycie, ale tego nie znalazłem na drzewku skilli stąd myśl, że jest jeszcze jakieś?
Poza tym na forum widziałem z 2017 jeszcze poradnik do jakiejś klasy to zupełnie inaczej drzewko wyglądało.

Korzystając z okazji, tak jak na screenie, pierwsza umiejętność Żniwiarz, opisana jako nie działająca z bronią drzewcową, jednak tylko ta umiejętność pasuje do klasy postaci jaką wybrałem, a na samej broni nie ma opisu jakiego jest typu, to działać będzie czy nie? :)

Trochę dużo pytań, ale najbardziej mnie interesuje łucznictwo jako główny styl ;)

#gloriavictis @jan-grochowski
Ant-Man - Myślę, że w końcu dobry powód żeby zapytać na Mirko. Mimo drobnych błędów s...

źródło: comment_RC9SMED54iI82NZYlIqv1caC54vDHPlq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Ant-Man:
Hej, jasne. Da się budować pod łucznika - ale rzeczywiście nie mamy aż tak jednoznaczych dróg rozwoju, głównie ze względu na to, że gra w PvP często polega na przemienianiu broni pod uzbrojenie przeciwnika - nadziakiem łatwo otwiera się puszki ciężkozbrojnych, miecz i łuk natomiast dobrze sprawdza się na lekki armor.

Przy okazji, w żniwiarzu powinno być napisane, że nie działa z toporami dwuręcznymi - musimy to uściślić - dzięki
  • Odpowiedz