Wpis z mikrobloga

Jest sposób, żeby po premierze Fify 19 móc za darmo pykać najlepszymi kartami. Poniżej załączam wszystkich piłkarzy dostępnych w katalogu EA. Kontrakty wypożyczonych zawodników od Fify 18 się sumują. Pierwsze sezony w Division Rivals/pierwsze Fut Champions mogą być sporo łatwiejsze i sporo przyjemniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli grasz na PS4, masz osiągnięty co najmniej 50 level w katalogu EA i chciałbyś wysłać mi wszystkie wysłalne pozycje z katalogu (także kontrakty, stroje etc) oraz je ode mnie otrzymać, zostaw swój nick na PSN w komentarzu. Tuż po premierze się odezwę.

Trzy zastrzeżenia:
1. Prezenty z katalogu trzeba wysyłać etapami, bo po wysłaniu ok. 10 czasowo blokuje się możliwość ich wysyłania, więc trzeba nieco pracy w tę metodę włożyć
2. Jeśli nie udzielasz się aktywnie w tagu i nie znam Cię z pozytywnej aktywności, Ty pierwszy wysyłasz mi prezenty, ja rewanżuję się dopiero potem
3. Żeby wysłać prezenty, zwłaszcza wszystkie i wielu osobom, trzeba mieć sporo wbitych punktów w katalogu EA. Z tym nie powinno być problemu, bo jak ktoś pomaniaczy ciut, to tych punktów jest od groma. No ale warto wiedzieć, że je się zużywa

#fut #fifa18 #fifa19 #fifa
V.....n - Jest sposób, żeby po premierze Fify 19 móc za darmo pykać najlepszymi karta...

źródło: comment_jDdJkdya5YYEcjihYtr0nND6tN1PQfe5.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Kroos123: @Roxi5017: @kowi1910: jak ktoś coś będzie potrzebował to pisać mam sporo ponad 50 lvl w sklepie więc wszystkie nagrody dostępne i mogę powysyłać jak komuś czegoś brakuję. Tych bonusowych coisów z tego co pamiętam nie da się wysyłać ale wszystko inne chyba tak
  • Odpowiedz