Wpis z mikrobloga

Jakie to uczucie zakosić cały pomysł na forum, design, nazwy tematów, rangi i nawet kolorki użytkowników po warezie który nie działa raptem miesiąc? I ten napis w logo "Forum tworzone z pasją" XD Trochę ogłady by się wam przydało...
#darkw
#darkwarez
  • 32
  • Odpowiedz
@mastersanta: Lepiej pewnie zeby tak zajebisty warez sie rozplynął w nicość . Poza tym ekipa jest ze starego dw to pewnie z qspym sie dogadali . Reszta warezow jest jakas niedociumkana - po co mają zmieniac cos co jest zajebiste i sie swietnie sprawdzilo ??? Widze, ze piecze dupa niektórych ale w sumie to normalka xD .
  • Odpowiedz
@allladino:

Kogo piecze, tego piecze. Chyba złodziei, którzy na bezczela zrobili skok na czyjś pomysł. Na złodziejstwie i oszustwie jeszcze nikt, nigdy i niczego nie zbudował. Tworzone z pasją, hahaha. Chyba, że czyjąś życiową pasją jest kopiuj - wklej
  • Odpowiedz
@allladino:
A co takiego Ty dajesz - niestrawny badziew?Przytulisko odrzutów, popaprańców i przegrywów? Bredzisz, chłopcze. Z pozycji bezstronnego obserwatora lepiej widać, co to za "wybitne" (pożal się Boże) dzieło
  • Odpowiedz
@jajanosik: Chlopcze to sobie do starego mow .w ogole co ty napisales ??? Przeczytaj jeszcze raz i sie zastanow nad sensem, ktorego w tym zdaniu nie ma . Ja nie mam nic wspolnego z darkw.pl oprocz tego ze jestem sympatykiem .
  • Odpowiedz
@allladino:
Mała strata, krótki żal. Tak się popłakałem, że aż mi łzy po d.... lecą. Wracaj do równych sobie yntelygentów na złodziejskiej podróbce - tu nie zabłyśniesz. Chyba, że wygolona glacą.
  • Odpowiedz
@allladino: Daruj sobie pisanie z półgłówkiem @jajanosik który w dzieciństwie jeździł na rowerze bez siodełka, więc nawet jego lekarz nie jest w stanie zdiagnozować jego upośledzenia.
PS: Radzę abyś go zblokował tak jak to zrobiłem.
  • Odpowiedz
@mastersanta: Aha czyli qspy stracil po ch... fest bo ktos prowadzi forum, ktore on nie chce prowadzic . Przeczytaj swoją ostatnią wypowiedz a potem sie zastanow jaka jest absurdalna . Nawet sie slowem koles nie zajaknal i zniknal z netu calkowicie, nikt mu w droge nie wchodzil jak prowadzil darkwarez . Zresztą jak na razie qspy w zaden sposob nie dal znac ze mu sie darkw.pl nie podoba .
  • Odpowiedz