Wpis z mikrobloga

Jest ktoś mi w stanie powiedzieć jaka jest realna maksymalna prędkość przelotowa dla m365 na jakimś nieco mocniejszym sofcie? Czy utrzyma stałe 30km/h przy wadze ok. 95kg?
#m365
  • 10
  • Odpowiedz
Czy utrzyma stałe 30km/h przy wadze ok. 95kg?


@desrt: tak

Jest ktoś mi w stanie powiedzieć jaka jest realna maksymalna prędkość przelotowa dla m365 na jakimś nieco mocniejszym sofcie?


nie pamiętam chyba 33
  • Odpowiedz
@desrt: mam 98 kg jeździłem na różnych softach oprócz cfw (1000W) nie rozpędzę się po płaskim więcej jak 27km/h mierzone gps ! i to tylko wtedy gdy napięcie jest wyższe niż 38V, a napięcie od full (42V) do 38V to jakieś 5km.
Nie wierz w cuda - jak dobrze się postaram to rozgrzewam silnik do ponad 60 st C, a na górnym czujniku od baterii mam 49 st C. Jak
  • Odpowiedz
@Handik: W Moskwie (Sokolniki) możesz kupić silnik 1kW do tego baterię 60V, emulator tej baterii i sterownik mocny,
ale to zabawa dla bogatych rosjan . . jakieś kosmiczne pieniądze
  • Odpowiedz
potem prędkość nie spada drastycznie - nie testowałem dokładnie. W skrocie powiem tak: na płaskim pop-dala szybko, ale wraz z spadkiem napięcia traci zdolność w miarę szybkiej jazy pod górę. Jak jadę do pracy 5km -mam z górki i po pracy pod górę 5km ładuję baterie codziennie, gdyż inaczej bardzo powoli radzi sobie z wzniesieniem. Natomiast gdybym do pracy miał plasko to ładowałbym co drugi dzień.
  • Odpowiedz
@Handik: dzięki za info. Którego softu obecnie używasz? Czy przy naszej wadze ta hulajka przyspiesza w miarę szybko czy też na światłach rowerzyści robią Cie jak chcą?
  • Odpowiedz
dyoc801beta kers powyżej 20km/h, czyli jak np jadę 25 i odpuszczę gaz to wyhamuje sprawnie do 20km/h i odpuszcza na "luz" - toczy sie jak zwykła hulajnoga, trzeba sie przyzwyczaić, ale jest ok. Przyspieszenie od 0 to duża frajda, bo "zbiera" sie ze rowery zostają daleko z tyłu.
  • Odpowiedz
jaszcze dla wyjasnienia o tym kers powyżej 20km/h . . . i dlaczego trzeba sie przyzwyczaic - np jak cisniesz gaz i odpuscisz i akurat masz predkosc np 21km/h to efekt jest taki ze jest szarpniecie hamujace przez moment do doprowadzenia do 20km/h . Konkluzja - nie ma softu "the best", wszystko zależy od typowej trasy jaką się pokonuje. . . światła , krawężniki, górki, dołki kostka brukowa, czy odwrotnie . .
  • Odpowiedz
@Handik: wlasnie odebrałem hulajnogę ze sklepu i widzę, ze mam soft 1.3.8. Powiesz mi proszę jak wgrać teraz tego dyoc?
Oraz o ile spadł ci zasięg na takim sofcie?
  • Odpowiedz