Wpis z mikrobloga

Ten moment w życiu kiedy uświadamiasz sobie, że jestem na tyle leniwy, że aż głupi i na własne życzenie masz od 10 do 18 3 popraweczki w dniu dzisiejszym. Zastanawiam się czy już dorosłem ()
#studbaza #uep #poraumierac
  • 7
  • Odpowiedz
@CsMines: #uep
no z czego masz, przyznaj się koledze po fachu xD

ja pamiętam na pierwszym roku to z mikroekonomii miałem warunek, co najlepsze zdałem ćwiczenia, które polegały stricte na liczeniu zadań, a nie zdałem teorii z wykładów i zadaniem typu funkcja ATC i obliczyć z niej zysk xD
czułem się wtedy jak debil, ale na szczęście przepisali mi ocenę z ćwiczeń i potem zdałem już z palcem
  • Odpowiedz
@niochland Matematyka II(prof. Matłoka), programowanie(nie zdałem, bo sposób prowadzenia ćwiczeń przez "ćwiczeniowca" powodował, że się poddałem a potem na ostatnią chwile próbowałem wszystko ogarnąć samemu xD) i statystyka opisowa
+matma zdana czekam na reszte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najlepsze jest, że myślałem, że poleciałem w kulki w pierwszym semestrze bo wylądowałem z warunkiem ale to co #!$%@?łem teraz to jest poezja, jak to zdam to obiecałem wszystkim kumplom anulowanie ich długów i postawienie jakiejś whisky jak się spotkamy, to chyba wystarczający powód żeby mnie przepuścili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niochland jak nie zdam to go robota i za rok 2 próba tym razem z poważnym podejściem. Przez tą poprawkę, która skończy się dla mnie jutro zrozumiałem, że miałem gówniane podejście do studiów. Jestem osobą, która jeśli ma za dużo wolnego czasu to marnuje go na pierdoły typu netflix i rankedy w cska czy inne pierdoły. Systematyczny byłem tylko do siłowni. Natomiast jak mam mało czasu to jestem zorganizowany jak Marines.
  • Odpowiedz